Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár hónapja az egyik szerencse...

Pár hónapja az egyik szerencsejátékon nyertem 350 milliót.Most hogy megkaptam azt se tudom mit csináljak?Ez miért van így?

Figyelt kérdés

Sima gyári melós voltam.Azóta felmondtam, de egyből utána, lehet feltűnő lett volna.Bár melóhelyen másnap reggel két mondta erejéig beszéltek erről hogy x szerencsejátékon valaki nyert, de jó neki,és ennyi volt.

Pár hét után szép csendben távoztam a melóból.Már megkaptam néhány hete a pénzt, de mivel nem az a sok összeg valahogy azt se tudom mit csináljak.

Ahhoz kevés, hogy most keressek egy szakembert aki több száz ezer ft-ért lehúz majd, hogy elmondja őszerinte mit vegyek.

Hetek óta gazdasági fórumokat olvasgatok, de teljesen reménytelennek érzem a helyzetet.Csak az jár a fejemben, ahogy költök belőle, azzal már kevesebb lesz, és az soha nem jön vissza.

Valami tanács?

Persze nem anyagi támogatásért!

Köszi!


2021. jún. 12. 17:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
#10 Ausztriában testvérem és családja havi 800 eurót fizetnek egy nem is túl nagy lakásért vidéken. Havi 1500 euronál jóval több is lehet a bevétel.
2021. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%

Én vennék két - három jó minőségű kis lakást Budapesten és kiadnám. Erre alig több, mint 100 millióm menne el, viszont minimum havi 300-at tisztán behozna. (Igazából többet, mert darabját minimum 120-ért lehet kiadni, ha nem drágábban, viszont ezt a költséget leszámítom fenntartási költségnek, javítások stb. Ha egyetem közelében veszed, mindig ki lesz adva.)

Utána a lányommal elutazgatnék 100 milliót (ebbe beleférne külföldi nyelvtanfolyam kettőnknek stb) aztán még mindig maradna picit több, mint 100 millió ami szépen heverne a bankban, bármire kell.

2021. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%

12


Bp-n harom jo minosegu lakas alig tobb mint 100 millio?


Nezd meg a lakasarakat. Egy 20 - 30nm es lakas 30 millio forint, szar-atlagos kornyeken.


Nekem a jo minosegu lakas azt jelenti, hogy csendes, de konnyen megkozelitheto helyen, szomszedoktol rendesen elvalasztva, magas szinten esetleg tetoterben egy erkellyel, minimum 80nm valami jo keruletben, mondjuk 11. gellert hegy resze vagy I, II., XII., III. kerulet.


Ha passzolnak az izleseink, akkor megint nezd meg, hogy ilyen helyen mennyibe kerul egy ilyen lakas.


Csak 1 db kerul minimum 80 - 120 millioba, nemhogy 3.


Mar pedig ezeket a lakasokat lehet kiadni ugy 200 - 300 ezerert, ami megint nem hu de komoly.


Es ez csak egy lakas lenne, a kerdezo egy reszet fel is elne gondolom, jo lakas, jo helyre, kocsi, utazasok stb...

2021. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
79%
Zuglóban egy jó kis lakást veszel 30 misiért, és Zuglónál arrébb sosem mennék. Itt lakom most is. Az én lakásom nagy, de 180-ért simán kiadható lenne, viszont szerintem 40-nél többért nem tudnám eladni mert régi tégla lakás.
2021. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%

Ebből életem végéig megélnék,mellette adakoznák is.

Szerintem becsüld meg amid van,elég sok pénz ez,hová szeretnél már többet?

Inkább élvezném az életet valakivel,segítenék az embereken és állatokon is,mellette nem ilyen luxus ha nem sima lakókocsis utazásokat csinálnék.

2021. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
82%

Én nem adakoznék senkinek, még a családomnak se, sőt el se mondanám senkinek. Elköltöznék és boldogan élnék és nem dolgoznék soha.

Ha jót akarsz, senkinek ne szólj róla! A saját családodnak se! Ilyen titkot senkire nem bíznék rá, hogy aztán szárnyra keljen aztán kiraboljanak, és féljek az utcán.

2021. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem fekteted be akkor inflációt beszívhatod.
2021. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy kamu.
2021. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél egy részéből aranyat, ezüstöt, platinát, palládiumot persze minősített, befektetési nemesfémet, nem ékszereket, aptánként. Az áruk csak emelkedni fog. Vegyél két lakást, egyet lakni ha még nincs, egyet kiadni, az hoz valamit a konyhára. A tőzsdét nem ajánlom, mert nem értesz hozzá, a tanácsadók meg lehúznak. Vegyél egy részéből MÁP-t. KÉPEZD MAGAD! Tanulj nyelveket, mostmár megengedheted magadnak a magánórákat is. A lényeg oszd el a pénzt többfelé.
2021. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg tanulj. A pénz egy részét fektesd magadba. Személyi edző, gyógytornász stb akik megtanítanak a testedet karban tartani. Nyelvtanár. Meg találj ki velemit, hogy miben szeretnéd képezni magad. Ez az egyik legjobb befektetés.
2021. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!