Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár hónapja az egyik szerencse...

Pár hónapja az egyik szerencsejátékon nyertem 350 milliót.Most hogy megkaptam azt se tudom mit csináljak?Ez miért van így?

Figyelt kérdés

Sima gyári melós voltam.Azóta felmondtam, de egyből utána, lehet feltűnő lett volna.Bár melóhelyen másnap reggel két mondta erejéig beszéltek erről hogy x szerencsejátékon valaki nyert, de jó neki,és ennyi volt.

Pár hét után szép csendben távoztam a melóból.Már megkaptam néhány hete a pénzt, de mivel nem az a sok összeg valahogy azt se tudom mit csináljak.

Ahhoz kevés, hogy most keressek egy szakembert aki több száz ezer ft-ért lehúz majd, hogy elmondja őszerinte mit vegyek.

Hetek óta gazdasági fórumokat olvasgatok, de teljesen reménytelennek érzem a helyzetet.Csak az jár a fejemben, ahogy költök belőle, azzal már kevesebb lesz, és az soha nem jön vissza.

Valami tanács?

Persze nem anyagi támogatásért!

Köszi!


2021. jún. 12. 17:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Azért a pénzért a bérlők lakhatási lehetőséget kapnak.

Az jobb lenne, ha utcán élnének?

2021. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Posztoló!


Azért nem tudod mihez kezdj vele, mert nem szoktál hozzá ennyi pénzhez.


A mai lakásárakhoz képest ez nem is sok amúgy.


Adj időt magadnak. Szokd meg ízlelgesd a gazdagságot.

2021. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
#30 nem az egész erről szól. Van aki értéket teremt és növeli azt ami össz rendelkezésre áll a közösségnek és közben ő is gyarapodik. És van aki meg magának kerít el, akkor is ha az árt az össznek.
2021. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

33


Soros 😄

2021. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Van még a pénzből kérdező vagy már elkurváztad? 🙄😅🤣🤣🤣
2021. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#34 amúgy lehet jó példa :D
2021. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!