Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/360 anonim ***** válasza:
32%
*betippelem az időpontot, kábé olyan 14:40 volt, amikor kimentem. :) Ámuldoztam, olyan tökéletes volt. :):) A böngészési előzményeim időpontjaiból indulok ki, hogy mikor mehettem ki, mert ott volt onnantól, 14:38tól egy szünet. :):) És tehát, amikor kimentem, kiértem, rögtön jó volt az idő, tehát nem kellett várni, hogy még hüljön, addigra már tök jól lehült. Nap első fele az viszont nagyon kánikulás volt még idebent is :S :D:D
2021. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/360 anonim ***** válasza:
71%
Én megtaláltam a tutit: egész éjjel kint vagyok, ilyenkor nagyon jól lehűl a levegő, nincs meleg egyáltalán. Reggel 6-tól délután 2-ig alszom ventilátorral hideg lepedőben, utána azt a pár órát hideg vízben ki lehet bírni, aztán este uccu ki megint.
2021. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/360 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk most esik az eső és 17 fok lesz hajnalban. ❤️ Már nagyon vártam.
2021. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/360 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor áldás egy bakonyi faluban élni, a legnagyobb melegben is lehűl az idő éjjel. :) Nagyon fontos lenne a városokban is a minél több zöldfelület, a levegős hőszivattyúkkal egy ördögi kört tartunk fenn.
2021. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/360 anonim ***** válasza:
73%

Én gyerekek rettentő düjös vagyok! Pest megye szinte semmit nem kapott. Oké, egy picit ma reggelre felfrissült a levegő , nem volt kint hajnal 5-kor 24 fok, hanem "csak" 20. Tegnap este is annyira állt a levegő, hogy nem bírt átszellőzni a ház, éjjel 1-kor még 26 fok volt bent, amiben képtelenség normálisan aludni. Pedig faluban lakom, ráadásul dombtetőn, alattam a völgyben a falu. Lehet épp ezért nem hűlünk, mert olyan, mint egy katlan. Itt se egy komolyabb szél, se egy csepp eső nem volt. Reggel fél 5 óta idáig locsoltam megint. :(

Most is ezerrel süt a nap, sehol egy felhő, és erre még holnaptól újabb melegedés jön. Nagyon elkeseredett vagyok. Azt hiszem ebbe a nyárba bele fogok dögleni...


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én pár éve figyelemmel kísérem Dávid Mihály előrejelzéseit. Ugye ő arról híres, hogy sokak szerint oltári nagy baromságokat jósol előre. Hát nem tudom, ha nem vesszük túlzottan komolyan (napra pontosan) amit mond, akkor igenis van a tudományában valami. A tavalyi nyár is teljesen bejött neki. Idei "tél", tavasz, és most nagyon úgy tűnik a nyár is bejön neki. Szóval rohasztó pár hónap elé nézünk, ha megint igaza van...

2021. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/360 anonim ***** válasza:
64%
105 vagyok újra, bocsi az elírásokért! Nézzétek el nekem, én egy hete alig alszom valamit egyszerűen nem tudok koncentrálni.
2021. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/360 anonim ***** válasza:
64%
104. Ez így van, természetes, hogy dombtetőn meleg van. Gondolom újonnan épített rész. A régiek nem hazudtak, többek között emiatt is építkeztek völgybe, a dombtető megmaradt a szőlőnek. :)
2021. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/360 anonim ***** válasza:
49%
105 akart lenni :)
2021. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/360 A kérdező kommentje:
Én teljesen kitárt ablakkal aludtam éjszaka. Jó hűvös jött be végre. Gondoltam, ha jön a vihar felkelek és bezárom. De itt egy csepp eső sem esett!! Igaz kint 20 fok van csak szerencsére, de süt a nap nagyon megint. Ennyi volt a nagy lehűlés. Szenvedhetünk tovább.
2021. jún. 26. 08:04
 110/360 anonim ***** válasza:
43%

107, Nem újonnan beépített terület, olyan itt nincs. Semmi sincs a faluban, ami ide csábítaná az építkezni kívánókat. :D

Nem olyan rossz a dombtetőn élni, mivel szemben nincsen ház, ha fúj a szél, akkor a hálószobát pillanatok alatt átszellőzteti, na de az ilyen rohasztó napokon az a kis szellő semmit sem ér.

2021. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!