Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/360 anonim válasza:
80%
Sehogy, megoldás: légkondi!
2021. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/360 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor mindegy,hogy 6,8 vagy 18 órát alszok,végig rajta van a szememen ez a nehéz,álmos érzés,a fejem is elkezd fájni,lehetetlen egyszerűen kialudni magam
2021. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/360 A kérdező kommentje:

Én is nyomott voltam ma. Meg semmi levegő nem volt az irodában. Már hányingerem volt délutánra. És még csak most jön a java a héten...

Jövőhéten jön a klimás a munkahelyre bekötni. Addig ki kell húzni valahogy. Most meg itthon ventillátor mellett tanulok a tanfolyamra. Így valamennyire elviselhető. Kitartást mindenkinek!! :) Lehet tèlen majd visszasírjuk a mínuszokban. :D

2021. jún. 21. 18:39
 74/360 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a telet,nem csak az idő miatt,hanem a hangulat,meg nincsenek bogarak és jól esik az ágy
2021. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/360 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon rosszul.

Panel felső szintjén lakom, ráadásul most olyan szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy egy ventilátort sem tudok venni magamnak.

Egész éjszaka ki van tárva az ablak, de sosem megy a hőmérseklet 28 fok alá, egyszerűen tartják a falak a hőt.

Napi 3 hidegzuhany, ha pihenek/tartósan egy helyben ülök akkor lábak egy lavór hideg vízbe + hidegvizes törölköző a nyakba.

2021. jún. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/360 anonim ***** válasza:
49%
Ha reggel nyitva van az ablak, és nincs lehúzva a redőny, akkor ott az ablakon is bejön a meleg, ezt ajánlatos lehet mindenkinek észben tartani, a redőny meg úgy beárnyékolja a szobát; és úgy hűsít, azt se kell teljesen behúzni, mert azért tök jó ez a szikrázó napsütés; sötétítőfüggönyök is konzerválni képesek a meleget. Lehet, hogy ha nem , vagy nemnagyon, csak ritkán nyitod ki az ablakot napközben; akkor nem jön be annyi meleg. Ezt a 75-ösnek. Mondjuk azé meg kell találni az egyensúlyt, hogy azért levegő is legyen mindenképpen, de ha állott ,de hideg (langyos) levegő van, akkor ott lehet, hogy jobban érzed, hogy megy beléd az oxigén; mintha nyitott ablakon a kimondottan, konkrétan meleg levegő jönne be. Tehát lehet, hogy nappal viszont nem kéne annyira kinyitni az ablakot, max lehet, hogy időközönként; de erre még nincsenek pontos megfigyeléseim. :) Mi szerencsére kertesházban lakunk, nincs sok beton, sok a fa, van nekünk ilyen kis raktárféleség is az udvaron, úgyhogy nálunk bizonyos időtartamokat lehetséges még kint az udvaron is tölteni. Kicsit süttetetem magam a napon, azután visszavonulok az árnyékba. Ha már sok volt a meleg, akkor megint bemegyek a házba,és akkor már nem is a raktárba megyek. A raktárban ott tök jól lehet fel-alá járkálni, meg elmélkedni, meg még ott vannak fák, bokrok; nagyon menő.
2021. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/360 anonim ***** válasza:
88%

Hogy vagytok? Itt (Pest megye ÉK) egyre rosszabb a helyzet. Ma már hajnalra sem ment 22 fok alá a hőmérséklet, a ház is teljesen átmelegedett. Amint becsukom az ablakot 25-26 fok van bent. Borzasztó, és tartósan még nagyon nem látszik enyhülés. :/

Tudjátok, azt nem értem, hogy hogyan nincs a legtöbb helyen az országban egy-egy frissítő zivatar sem ebben a melegben. Azért még pár éve is késő délután, mikor a legmelegebb van be-bedurrant néha, és az legalább egy éjszakára felfrissítette kicsit a levegőt, most ez sincs. Júniusban nálunk még nem esett csapadék.

2021. jún. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/360 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk esett, viszont csak pára maradt utána.


Nálunk (Miskolc) a buszon sincs klíma, meg lehet sülni rajta...

2021. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/360 anonim ***** válasza:
87%
#77: Én még elvagyok. Iszok napi 4-5 litert, izzadok mint egy ló, ami jól hűt és így nincs annyira melegem. De nem írtad el a hőfokokat? Balatonfüreden nálunk ma hajnalban 25°C volt a legalacsonyabb. Jelenleg 28.8°C van a lakásban, ennyire lehetett éjjel lehűteni. Pedig itt elvileg ilyenkor hűt a Balaton...
2021. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/360 anonim ***** válasza:
83%
77 Nálunk napközben 25 fok körül van a lakásban (Dél-Alföld), le van sötétítve nap közben. Eddig én azt hitten ez légkondi nélkül "jó", mert mostanában még este 8kor is 36 fok volt kint.:( Én is utálom a meleget egyébként, hűtenék is, ha lenne mivel. De azért a kintihez képest a benti 25 fok még elmegy éppen.
2021. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!