Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/360 A kérdező kommentje:

#77: Nagyon unom ezt a hőséget. Aludni nem tudok napok óta. Hiába nyitok ablakot nem hűl semmit a szoba. 28 fok volt már a házban. Irodában szintén. Kint folyik rólam a víz.

Jöjjön már egy kis lehűlés. Ne hideg legyen, csak normál meleg...

A buszról ne is beszéljünk inkább...

Egész héten csak szenvedek. Kitartást mindenkinek, igyatok sok folyadékot!!

2021. jún. 23. 08:25
 82/360 anonim ***** válasza:
78%

79, Nem írtam el, hajnalban mértem, mikor jön fel a nap, úgy tapasztaltam, hogy abban a kb. fél-1 órában van a "leghűvösebb". Akkor mutatott picivel többet, mint 22. Most megnéztem, már itt is 28 felett járunk, hozzánk 35-öt mond mára.


80, Nálunk a hálószobák észak-keleti irányba vannak, csak délelőttsüt oda a nap, de így is 26-27 fok van bent estére. A konyha, nappali, étkező részt egész nap tudja sütni a nap sajnos, ott estére tegnap 29 volt, ma meglesz szerintem a 30. :( Nálam is sötétítve van, de ez ellen a meleg ellen már ez sem sokat ér. Tegnap közöltem a férjemmel, hogy nincs mese, jövő nyárra muszáj lesz légkondit szereltetnünk.


Én már csak azért imádkozom, hogy ne egy 2015-ös szintű nyárban legyen részünk.

2021. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/360 anonim ***** válasza:
70%

Fiúk, lányok, hogy viselitek?


Nálunk ma megvolt a kerek 39 fok. Pusztulat.

2021. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/360 anonim ***** válasza:
10%
Én többnyire bent voltam , kb 10.30 tól voltam kint 11-ig, meg 18-tól voltam kint kb 20 óráig. Így nekem hát ,nem teljesen megfelelt , de nem volt rossz sem egyáltalán. Meg én még mindig úgy vagyok, hogy inkább kánikula legyen, mint fagy. Már a hűvöset sem nagyon kedvelem; de mondjuk annak is vannak fokozatai; például, ha tűz a nap, akkor ahhoz képest az árnyékban jó, ha hűvös van, de tehát mondjuk egy borult időt nem szeretek, azt csak olyankor tudom elfogadni, ha közben esik is az eső. Tehát úgy önmagában a borult eget azt nem tudom mire vélni.
2021. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/360 A kérdező kommentje:
#83: Ma már kegyetlen volt. Jelenleg 32 fok van nálunk kint!! És fél 10 lesz. Bent már nem lehet meglenni. Hideg vízzel zuhanyzok, és ülök a ventillátor előtt. Ma este már fáj a fejem is sajnos.
2021. jún. 24. 21:23
 86/360 anonim ***** válasza:
75%
Nem bíííírooom. Nem bírom. Nem bírom nem bíííírom :(
2021. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/360 anonim ***** válasza:
97%
nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom nem bíííííííííííííííííííííííííííírom :(
2021. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/360 anonim ***** válasza:
79%
De jó itt panaszkodni. 😊 Én ebben az undorító időben nyögök, hörgök, látványosan szenvedek. Na jó, csak itthon csinálom ezt, de állandóan azt várom, hogy legyen vége.
2021. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/360 anonim ***** válasza:
76%
Az 53 fokos konyha után megváltás a 32 is.
2021. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/360 anonim ***** válasza:
100%
Idén egész jól bírom. Most nem kell akkora melegben dolgoznom, mint az elmúlt években. Egy állami cégnél voltam, tetőtéri iroda a beton dzsungel közepén, semmi árnyék, se légkondi. Nyáron a melegebb napokon 40-41 °C-ig szokott felmenni a hőmérséklet bent. Az új munkahelyemen már van szerencsére légkondi, bár igazából nincs használva, mert 12-en vagyunk 1 irodában, és 2-en nem bírják. Így most csak 30°C van bent.
2021. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!