Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/360 anonim ***** válasza:
70%
*Ja meg tehát még azértis nem teljesen kell lehúzni a redőnyt; mert azért egy teljesen sötét szoba az is lehangoló,meg még aki szellőztetni akar, annak azért legyen valamennyire nyitva az ablak.
2021. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/360 anonim ***** válasza:
86%
#30: Ez a lakások úgy 1/3-ánál működik. Mármint a nyitott ablak. Nálunk nap közben ma 38 °C körül volt az erkélyen. Oda nyílik minden ablak egy kivételével.
2021. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/360 anonim ***** válasza:
88%
#32-nek,hát,igen, van, amikor nem feltétlenül célszerű kinyitnod az ablakot, hogy ha azt akarod,hogy ne jöjjön be a meleg; de úgy meg lehet,hogy nincs levegő, de ha van, akkor az pl cool, redőnnyel szerintem akinek van, megoldható. :):) PL a ventillátor ha mindig rádfúj közvetlenül, mert mondjuk kicsi a lakás, és nincs hely máshova rakni, akkor pl fájhat tőle a fejed. A függönybehúzás meg beszigetelheti oda a hőt; szóval akinek van, ajánlatos használnia a redőynt, mert beárnyékolja, és nem fűtődik fel annyira a lakás; még levegő is lesz benne. :)
2021. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/360 anonim ***** válasza:
91%

Ez a hőmérséklet még elmegy, ha ennél több van, azt neccesen bírom ki + a lábaim se szeretik :D


Attól viszont rosszul vagyok, hogy pl. az irodában (ahol meleg van), nem tudom felkapcsolni a klímát, mert 1-2 kolléga rosszul van tőle és hallgathatom fél napig, hogy minek a klíma...

2021. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/360 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul, mint mindig
2021. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/360 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon szenvedek, és lesz ettől melegebb is sajnos. Vékony vagyok,de skandináv típusú. El tudnék ájulni a melegben, nyűgös vagyok ilyenkor, hiába sokat eszem és iszom nincs erőm, sokszor fáj a fejem. :(
2021. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/360 anonim ***** válasza:
52%

A hőség sokszor tényleg őrjítő tud lenni, pláne egy ilyen könnyen izzadós típusnak, mint amilyen én vagyok. Viszont ezt leszámítva a nyár tele van egy csomó jó dologgal, amit viszont imádok és igyekszem ezekre koncentrálni, ezeket kiélvezni. A sok napsütést, a sokáig tartó világosságot, a szabadtéri rendezvényeket, a madárcsicsergést :) Meg, hogy mikor elmegyek itthonról, nem kell hatvannyolc réteg ruhát magamra húznom, hogy ne fagyjak meg, hanem csak nadrág, póló, azt csókolom. Meg úgy alapból nyáron sokkal szabadabbnak és tettrekészebbnek érzem magam, mint máskor :)

Őszintén sajnálom azokat, akik nem tudnak ilyen apró örömöket találni az évszakokban, hanem némelyiket alapból rühellik, és csak szenvednek alatta.

2021. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/360 anonim ***** válasza:
92%

37 nekem az apró örömök a nyárban a nyári zuhé vagy a felhős idő 😅

Én speciel nem bírok kint lenni akkora hőség van. Reggel 8ig kint vagyok és imádom de utána jönni kell be és nyomni a klímát mert nem lehet bírni. Este 9után megint jó de akkor ugye rengeteg a szúnyog. Hiába van rajtam top meg rövidnadrág még abban is érzem hogy fő a testem és izzad még a hátam közepe is. Medencénk nincs, vízpart nincs a közelben. Beteg is vagyok nem mehetek napra. Nem mindenkinek buli meg élvezet a nyár :D

2021. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/360 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen időben nem húzzuk fel a redőnyöket napközben és nem nyitunk ablakot délelőtt 8-9 után, szerintem ez alap mindenhol. Amúgy idén még be sem kapcsoltam a légkondit, úgyhogy még nincs is meleg.
2021. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/360 anonim ***** válasza:
93%

Elég nehezen. 29 fokok vannak a lakásban. Amig otthon éltem nagyon ritkán volt ilyen, szüleimnél most is ilyen 24-25 ök vannak, itt meg 29.

Brutális.

Főleg edzésen, itthon is borzalom, terembe is ugyanez.

Kocsiba is halál, nyomatni kell ott is a klimát.


Ebben az időben borzalmas bármit is csinálni, max dögleni meg lustálkodni jó. De főzni, edzeni, mozogni stb. halál.

2021. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!