Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a hőséget?

Hogy bírjátok a hőséget?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 21:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/360 anonim ***** válasza:
32%

Látom, töröltettétek a kommentemet, amiben le merészeltem írni, hogy a magas fájdalomküszöb egy teljesen normális és ráadásul előnyös jelenség. Attól még továbbra is el vagytok korcsosulva, hogy eltüntettétek egy válaszomat. ;)

Valamint továbbra is szégyen az, hogy odáig jutott a világ, hogy lassan már egészségesnek lenni a ciki.

2021. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/360 A kérdező kommentje:
Én nem jelentettem még, csak leírtam, hogy hagyd abba mert unalmas a kötekedésed. De csak folytatod. Neked nincs más szórakozásod? Hagyd már a kérdésem. Foglald le magad.
2021. jún. 20. 10:25
 53/360 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 51es,te nem tudhatod, mert sosem fájt még semmid, és soha nem voltál rosszul, de ha valaki rosszul van valamitől, egy picit sem segít rajta, ha pocskondiázni kezdik. Tudom, meglepő.

Korábban azt írtad, hogy nem a te hibád, hogy nem tudsz együttérezni. Igazából a genetikádból fakadó magas fájdalomküszöb tényleg olyasmi, amiről nem tehetsz, de az empátia tanulható. Szóval de, a te hibád, hogy képtelen vagy együttérezni.


Kérdező, én sötétítem a lakást és vizes ruhával próbálom hűsíteni magam. A következő napokban a könnyű tavaszi sálaimat fogom hordani, de hidegvízbe áztatom majd. Ilyet még nem próbáltam, de már félek a beígért 38 foktól. Főleg, hogy az ígértnél mindig jóval melegebb volt az elmúlt napokban. Lesz vagy 40 fok is juj..

2021. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/360 anonim ***** válasza:
53%
Megdöglök. Pár éve egyszer elhatároztam, hogy leszarom. Azóta elvagyok. Nem zavar, hogy tengereket lehetne fakasztani az izzadásommal. Sokat zuhanyzom, vizezem a fejem.
2021. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/360 A kérdező kommentje:

Bizony. Most nézem, szerdára már 37 fokot mutat.

Mondjuk nyáron az a normális ha meleg van, de én simán ellennék max 28 fokban.

2021. jún. 20. 14:11
 56/360 anonim ***** válasza:
41%
Nekem csütörtökön délben muszáj lesz BKV-ra ülnöm maszkban, és előre tudom, hogy rosszul leszek.
2021. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/360 anonim ***** válasza:
59%
#55, nekem 30 fok fölött már elviselhetetlen. Kb. bármit csinálok, izzadok, edzés nuku, a hajam és a bőröm rettenet.
2021. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/360 anonim ***** válasza:
44%
#56 a legtöbb járműn van légkondi :)
2021. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/360 anonim ***** válasza:
65%
Most voltunk strandröpi versenyen 10-15 között tűző napon :D A homokot vizeztük slaggal, mert nem lehetett rálépni se annyira forró volt. A hőséget én egész jól bírtam, bár néha azért kerestem egy kis árnyékot.
2021. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/360 anonim ***** válasza:
15%

Hello én nem tom, de volt valami olyan pár évvel ezelőtt, hogy el volt romolva valamelyik buszon a légkondi, és nem hűtött, hanem fűtött.


És mégegy verzió, talán ilyen sms-t is kaptak akkor a rádiósok műsor közben, mikor erről beszéltek, hogy azért az se jó, hogyha pl felhevült testtel a nagy melegből felszállsz a full hűvösbe; és akkor pl nem tom,mintha azt küldték volna sms-ben,hogy valaki így fázott meg. :S


De nemtom, tehát ez csak rémlik nekem.


Meg pl ez így lehet,hogy körbejár; mert pl ha megy a légkondi, mármint be van kapcsolva, akkor meg nyitott ablaknál nem működik; szóval, ha megy a légkondi , nem nyithatsz ablakot; viszont,ha eleve nem működik a légkondi, vagy még épp akkor lett bekapcsolva, és nem kapsz levegőt, és kinyitod az ablakot, utána már megint nem fog működni a légkondi, ha alapból működött volna; szóval ha valaki meg azt hiszi, elvileg megy a légkondi; akkor nem nyit ablakot, viszont ha ki lenne nyitva, akkor a menetszél hűsítő fuvallatot hozhatna.

2021. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!