Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Addig ismeretlen emberek az...

Addig ismeretlen emberek az első beszélgetéskor szinte mindig megsértenek valamivel, miért?

Figyelt kérdés

Veled milyen gyakori ez?


De elsősorban nem értem, én nem sértegetek másokat, néha véletlen becsúszik, ami sértésnek is lehet venni, de csak néha!



2021. jún. 22. 21:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mar késő van de nem értem a kérdező utolsó írását. Kinek-mire?

De azt biztos hogy egyikünknek sem válaszolt.

És igen a kérdezőt leszamitva szerintem mindenkinek egyértelmű miért bántják meg szegenyket

2021. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

"Írjál már egy példát," - ez mintha kissé támadó lenne :D



"enélkül nem tudjuk eldönteni" - az előbb már valaki írta, hogy tudjátok, ha már többesszámot használtál.

2021. jún. 22. 22:45
 23/31 A kérdező kommentje:

ő írta

"azt akarjuk hogy írj pár példát," -akarjuk? milyen stílus, és miért nem csak a saját nevében?



"már kb mindenki ezt várja," honnan tudod? a mindenki túlzás. Nyomásgyakorlás rám.


"de erre sem vagy hajlandó," szép stílusú kérés újra


viszont mi már tudjuk mi a gond veled, csak te nem jöttél még rá! :D

azt ugyebár nem tudhatja, mit gondol vagy tud más, és ha ezek után netán a valóság birtokában lennél (kétlem) a kárörvendés rátesz még egy negatív lapáttal.

2021. jún. 22. 23:02
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mostmár el lehet dönteni. Te egy akadékoskodó, mindenbe belekötő ember vagy, akivel ha megcsinálják ugyanezt, akkor megsértődik.
2021. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

20:

Értem amit leírtál, ilyen is előfordult már.

2021. jún. 22. 23:09
 26/31 A kérdező kommentje:

24:

Most megsértődtél, hogy kielemeztelek.

2021. jún. 22. 23:15
 27/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy vicc xdd

Vedd már észre magad :D

2021. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

De hát néhány reakció alapján nem is érdemes nagy következtetéseket levonni. Nem biztos, hogy általános igazságok vannak itt a jellemrajzokban. :-)

Kíváncsi vagyok én is, hogy mi az amivel könnyen meg lehet téged bántani. Nem azért, hogy utána majd használjam ellened. :-)

2021. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igen, a trollok szórakozni járnak ide, tudom.
2021. jún. 22. 23:21
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Beszólnak amiatt, ahogy kinézel? Vagy ahogy viselkedsz?
2021. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!