Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha én...

Miért van az, hogy ha én kiállok az LGBTQ mellett, rögtön azt hiszik, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Miért olyan hihetetlen, hogy valaki ki akar állni olyan ügy mellett, ami őt közvetlen nem érinti?

(AZ meg a külön kedvencem, amikor ez a feltételezés úgy nyilvánul meg, hogy fröcsögve lebziznak :) )



2021. júl. 1. 10:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

9-es Te csupán a saját undorod és nem tudásod vetíted ki. Rengeteg férfi számára élvezetet okoz a prosztatamasszázs szexuális irányultságtól függetlenül.

Ha nő vagy vagy csak tájékozatlan, akkor nézz utána. Ez nem betegség.


[link]

2021. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Képeld el Kérdező, hogy egy homofób két tábort lát: a többségi normálisokat és a kisebbségi 'betegeket'. Ha azt látják, hogy bizonyos heterok közülük elfogadásra törekszenek, az olyan, mintha kiválnának, gyengítenék a többségi tábort. Szerintem ez válthat ki feszültséget, félelmet, dühöt.
2021. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld*
2021. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%

Te csupán a saját undorod"


Meg még pár millió ember undorát:)

Az a baj, hogy korlátolt vagy és nem tudsz szembenézni a dolgokkal.

Az erogén zónának sincs hozzá köze, mert ha a homlokán lenne, akkor is a főszerepben a segglyuk van.

És ez a gáz.

2021. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azért az elér erős elnyomott vágyról árulkodik, amikor az egyik "kedves" válaszoló a meleg férfiak létezéséről egyből az ürülékben turkálásra asszociál. Ne aggódj drága, ez már a 21. század, ha te a lányok puncija helyett a fiúk végbelébe tennéd be, esetleg te vágysz egy kis prosztata-izgatásra, keress egy partnert és próbáld ki. Nem kell itt duzzogni, semmi rendkívüli nincs benne :)
2021. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%

Na, gondoltam, hogy előbb utóbb megjelenik a Joker, avagy mindenki látens meleg, aki nem ért a homikkal egyet.

Na, ez még a gáz, főleg 2021-ben.

2021. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%

#14 Nem szereted az anált? Oké, te véleményed, én sem szeretem.

Pár millió ember nem szereti rajtunk kívül; ugyanakkor pár millió meg imádja.


Gyakori vágy a heterok körében.

2021. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

#14 Nem értem, miért nevezel korlátoltnak.

Ez egy vélemény, megindokoltam. A szexben az örömszerzés a fontos mindkét félnek. Hiába mondod, hogy a homlokán is lehetne az embernek erogénzónája, többnyire :D nem ott van. Így adott ez a lehetőség.

Nem értem, miért baj, ha élvezik. Nők, férfiak közt is van, aki élvezi. Neked nem kell.


Szóval mivel nem tudok szembenézni?

2021. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
A magyarok, ez a níp ilyen. Szeret nem gondolkodni.
2021. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyébként mindent elmond ez is, hogy Jennifer Lopez is játssza az eszét, de közben meg Mészáros buliján haknizik.
2021. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!