Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedül szeretnék lakni, mit...

Egyedül szeretnék lakni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Helló.

Jelenleg itthon is már arra utalgatnak, hogy jó lenne ha már egyedül laknék. Én is szeretnék már önellátó lenni, csak nem tudom mihez kezdjek. Jelenleg nettó 200.000-res fizetésem van. Viszont már nagyon el akarok jönni itthonról, mert 22 évesen már nekem és nekik is nyűg együtt lakni, meg már kezdenek zavarni egyes szokásaik nekik. Nagyon jó érzés újra dolgozni egy hosszabb szünet után, de nem jó, hogy idegesség és feszültség vesz körül mikor hazajövök. Szeretnék végre önállósodni. Mit javasoltok, hogyan kezdjem? Legjobb barátnőm már albérletben lakik párjával. Minden lakás témához teljesen új vagyok még az albérlethez is. Mihez kezdjek? Mások hogyan, hova költöztek mikor már "ideje volt"? 22L



2020. aug. 31. 03:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Először otthon tanuld meg, hogyan kell üzemeltetni egy ingatlant, tanítsanak meg rá a szüleid!

A lakásod kiválasztásában és eleinte üzemeltetésében is segítsenek, ők a felnőttek, akiknek már rutinjuk van ebben. Én minden ingatlannal kapcsolatos tudást otthonról hozok.

2020. aug. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Testvéred van?
2020. aug. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyke vagyok. Szüleimmel nem nagyon jó a kapcsolatom, így nem hiszem,hogy megakarnának tanítani engem.
2020. aug. 31. 04:22
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Akkor egyszerűen csak vegyél át tőlük pár szolgáltatót! ELMŰ, média, biztosító, közös képviselet. Aztán majd meglátod. A szolgáltatótól és a szomszédoktól megtanulod.
2020. aug. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél ki egy albit. Én 0 tudással mentem neki az önálló életnek, és még mindig életben vagyok. Nem egy bonyolult dolog.
2020. aug. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az lesz a dolog. Albérletről miket kell tudnom? azt tudom, hogy vannak szabályok, nem örökre szól gondolom? főzni megtudok tanulni videókból, mosni tudok, takarítani is.
2020. aug. 31. 04:58
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerződés legyen amit 2 tanú is lát és aláír. Abban benne lesznek a feltételek,szabályok. Kb ennyi kell tudni.
2020. aug. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Keresel egy albit, odaköltözöl. A többi kialakul.
2020. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Igaz hitelre, de 22 évesen a lakásomat vettem. Akkor még nem voltak fent az árak (ennek 4 éve). Természetesen mehetsz albérletbe, bár nem tudom hova valósi vagy, mekkora lakás érdekelne. Ha akarod írj privátban és megbeszéljük :)
2020. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Én elhiszem, hogy 22 évesen lenne igényed az önállóságra, de eddig itt azt hirdetted, hogy hamarosan ingatlant veszel.

Akkor most hogy jön ide az albérlet?

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__10666..

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2020. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!