Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek egyedül este? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyedül lakok kertes házban.


Néha féltem de nem volt vészes. De x okok miatt úgy érzem pánikbeteg is lettem.


Van mikor nagyon félek itthon este.

Alapból nyugodt környék de bennem van a félelem.


Újak a nyílásszárók, ajtó.


Van az udvarra egy kamera és a kapura is vesz egy.


Van két kutyám viszont ők elvannak zárva, mert felássák a kertet ( vannak cickány lyukak) gondolom ezért.


Úgy döntöttem akárhogy fognak ásni kifogom őket engedni, de volt mikor akkor is féltem akkor attól is h valaki bántani fogja a kutyáimat.


28 éves lány vagyok.



2021. júl. 2. 12:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Mégis érdemes lenne kiengedni a kutyákat.Cigányok is félnek tőlük.
2021. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen lehet túlzás ebben igazad van. Lehet csak már olyan sok ideje vagyok egyedül, hogy így jön ki nem tudom.


De mivel sose toltak semmit a seggem alá, mindenért keményen megdolgoztam és nem akarom hogy eltulajdonítsanak bármit is.


Nem riogatnak, de pl. mamámhoz is járkáltak be.



Egyébként horror filmeket se nézek szóval ez sem játszik közben

2021. júl. 2. 12:51
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

#10


"És ez szabályos? Nem számít majd valami megtévesztésnek? Ha mondjuk polgárőr/ rendőr meglátja?"


Mióta bűncselekmény a hazugság (megtévesztés) ha azt nem anyagi haszonszerzésből, mások megkárosításáért teszed?


A kutyáidat meg vidd be estére az előtérbe, mert a kertben valóban 2 perc alatt megölik őket.

2021. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz a megfelelő még. Csak nehogy bántsa őket valaki :( volt egy kutyusom már akit megmérgeztek
2021. júl. 2. 12:53
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
#5 te elmekórtani eset vagy. A kérdezőnek csak egy pszichiáter kellene, de téged úgy ahogy vagy be kellene zárni az alapján amit írtál, a kulcsot meg eldobni.
2021. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A kutyakat a hazadba vidd me magadhoz. A kutya simogatasa olelgetese oldja a szorongast es stresszt.

Nekik is jobb a gazda jelenleteben.

2021. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%

Én kertes házban nőttem fel. Sokat voltam egyedül.

Sokszor paráztam én is ha hallottam, hogy ugatnak a kutyák az utcán vagy részegeket hallottam kiabálni ahogy sétálnak....

Aztán panelba költöztem albérletbe, ott sosem féltem. A tudat, hogy alattam, felettem és mellettem is laktak mindig megnyugtatott 😂

Most én is itt vagyok 28 évesen, a páromnál élek szintén kertes házban, ha úgy alakul hogy megy valahova és egyedül leszek éjszaka én is mindig félek 😂 minden hangra figyelek.

Amíg ébren vagyok ég a villany, aludni is úgy alszom el hogy megy a tévé még egy darabig.

Nem tudom ezt ki lehet e nőni valaha 😅

Igazából fejben kell rendet rakni... Ha beakarnak törni úgyis befognak

Én biztos szereltetnék egy mozgásérzékelős lámpát a ház annak a részére ahonnan esetleg Bejöhetnek. Ha van egy kis mozgás rögtön kapcsol a lámpa.

Nekünk is volt anno. Mondjuk nekünk arra is felkapcsolt ha csak a macska elsétált az udvaron 😂 de ez is egy jó opció

Valaki betör, megijed a lámpától hogy valaki észre vette stb és elmegy

Vagy szarsz bele a gödrökbe és kiengeded a kutyákat😁 engem sokkal jobban nyugtatna ha a kutyák kint lennének

2021. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológushoz kéne menned, vagy pszichiáterhez... .
2021. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Riasztó, személyi riasztó, rádió folyamatosabb üzemeltetése, esetleg hangfelvétel lejátszása, ami erőszakosabb.
2021. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Én is már úgy hagyom a tvt. Egyébként nem az utca felől ugatnak, mert főútról ez az egy utca a miénk innen nem lehet sehova kilyukadni, erre csak az jár aki itt lakik megy / jön haza melóba. Úgy vettem észre a hátsó kert felé ugatnak oda is van egy kerítés, ott ilyen mező félének mondanám erről jöhetnek vadak sőt biztos, mert egy cicát meg egy kutyát eltemettünk oda és kikaparták és elvitték :(



Azért most nem úgy kell elképzelni, hogy minden lámpa fel és reszketve ülök késsel meg baseball ütővel a sarokba.


Csak ha nagyon ugatnak a kutyák akkor ráparázok, mert mi van ha... Olyankor a telón kinézek a kamerákon és ennyi. Aztán tudok aludni.

2021. júl. 2. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!