Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyi rosszindulatú, buta...

Annyi rosszindulatú, buta ember van. Akik pozitívak tudtok maradni, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Fiatal korban az embert nem éri annyi negatív tapasztalat másokkal, mint később, mert fiatalon még naív az ember, nem fog fel mindent más emberek rossz tulajdonságaiból. Legalábbis velem ez volt. Viszont most, idősebben már sokkal inkább észreveszem, ha valaki rosszindulatú, vagy frusztrált, vagy egyéb problémája van. És nagyon sok emberre igaz ez, családban is, pl a sógornőm antidepresszánst szed, mert annyira "idegbeteg" (rossz gyerekkor stb). De még így is sokszor kiakad, ha valami ártatlan dolgot mondok, vagy kérdezek. Most komolyan, létezik olyan 40 feletti ember, aki az ilyen embereket tudja kezelni valahogy, és nem lesz ő maga is idegroncs egy idő után? Ha igen, hogy? Hogy lehet azt elviselni, ha önhibámon kívül (mert pl családtag az illető) ilyen negatív emberek vesznek körül? Nekem sajnos sok ilyen ember van az életemben. Van a családban alkoholista, többen szednek antidepresszánst, a munkatársaim rosszindulatúak.. hogy maradjak pozitív, normális, kedves ember ilyen helyzetben?:(
2021. júl. 8. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Engem nagyon érdekelnének ezek a könyvek,nyugodtan írhatsz neveket,nagyon szeretnék ilyeneket olvasni.

Előre is köszönöm szépen.

2021. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Határok meghúzása! Nagyon fontos, én is tanulom!
2021. júl. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én pl. már nem járok ide :D (a ma kivétel)
2021. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megismertem istent, a rendszert. Most hogy mélyen spirituális vagyok, látom a helyüket, értelmüket a bolygón.
2021. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!