Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok túlzásnak a...

Nem tartjátok túlzásnak a napi fürdést? Zavarna titeket ha a Párotok elküldene fürdeni?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el hogy mindenki minden nap fürdik, én sem szoktam, de nem is vagyok egy nagyon izzadós fajta. A Párom viszont olyan mint egy kacsa minden este zuhanyzik. Hát tegnap megkérdezte amikor már az ágyban voltam hogy nem akarok-e elmenni fürödni. Nem bunkón, de azért nem esett jól. Ti tényleg fürödtök minden nap? Nekem ez olyan hihetetlen, pedig nem vagyok igénytelen tipus (köröm, ruha, kozmetikus alap.)

2021. júl. 15. 20:34
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen melegben én 3x fürdők naponta. De hát kinek hogy
2021. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem is izzadsz, amit nehezen hiszek el, a bugyid biztos büdös egy nap után. Vagy rózsaillatú? Szerintem itt, és a gyakori és alapos fogmosásnál kezdődik az igényesség, nem a kozmetikusnál. Persze ott van még pl. a haj, és a tiszta zokni/alsó/bugyi/póló minden nap. Főleg nyáron. Aki az egészséges bőrre hivatkozik hasonló esetben, az szerintem egyszerűen lusta, és igénytelen. Persze túlzásba sem kell esni.
2021. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
64%
Én kétszer is fürdök egy nap, ha nagy wc-zek akkor pedig ha itthon vagyok mindig megmosom ott is, tehát előfordul, hogy többször is mint kétszer
2021. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
56%
Nem zuhanyzok minden nap. Bőrnek szerintem amúgy jobb a kevesebb.
2021. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
54%
Hiaba vagyok leszazalekolva, megjartam mar par orszagot, jelenleg is kulfoldon elek, es baromira nem furdenek mindennap. Egy kis honalj oblogetes, alsonemu csere es kesz is. Sokan meg ezt sem csináljak, van is szaguk nyaron, de oket nem zavarja. En is megszoktam mar. Nyilvan munkaba menet elott lefurdok, de hosszu hetvegen pl csak masnaponta.
2021. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
12. vagyok, a hajra nem vonatkozott hogy minden nap.
2021. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
97%

Én se fürdök minden nap, de minden nap mosakszok, alsóneműt cserélek, és ha leizzadok, piszkos vagyok, akkor nem kérdés a zuhanyzás/fürdés. Ebben a melegben nem is emlékszem mikor hagytam ki utoljára egy napot a fürdéssel.

A páromnak ez szokatlan, van hogy mondja hogy de menjek már zuhanyozni vele, akkor általában megyek a kedvéért. De azt mondta nem vagyok büdös, csak ő ahhoz szokott hogy minden este fürdés van.

2021. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
63%
Alap a minden napos fürdés nekem, ilyen melegben a több is normális. A párom viszont képes ilyenkor is 2-3 naponta fürödni, a közelébe sem megyek ilyenkor! 🤮
2021. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron van, hogy napi többször is. Mikor munka után full izadtan hazaérek, muszáj lezuhanyoznom, plusz alvás előtt is szoktam olyankor, mert abban a pár órában, ami eltelik is simán megizzadok. + Heti kétszer reggelente is lezuhanyzok, mert reggel szoktam hajat mosni (hogy kevésbé zsírosodjon).

Képtelen lennék kihagyni egy nap fürdést is, mert baromi kényelmetlenül érezném magam. Van a melóhelyemen egy munkatársam, aki volt, hogy három napig nem fürdött. Na, a negyedik napon olyan savanyú izzadtságszaga volt, hogy a szomszéd irodában éreztem a szagát, és néha már öklendeznem kellett, ha a közelembe jött. Kösz, ezt inkább kihagynám :D

2021. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
#19 én sem minden nap de a hónaljamat kimosom. Arcomat is megmosom vízzel.
2021. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!