Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok túlzásnak a...

Nem tartjátok túlzásnak a napi fürdést? Zavarna titeket ha a Párotok elküldene fürdeni?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el hogy mindenki minden nap fürdik, én sem szoktam, de nem is vagyok egy nagyon izzadós fajta. A Párom viszont olyan mint egy kacsa minden este zuhanyzik. Hát tegnap megkérdezte amikor már az ágyban voltam hogy nem akarok-e elmenni fürödni. Nem bunkón, de azért nem esett jól. Ti tényleg fürödtök minden nap? Nekem ez olyan hihetetlen, pedig nem vagyok igénytelen tipus (köröm, ruha, kozmetikus alap.)

2021. júl. 15. 20:34
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Jaj de ráérnek itt egyesek XDXDXDXD
2021. júl. 15. 21:51
 22/48 anonim ***** válasza:
94%
Mindennap fürdök, a nagy melegben 2* is, ha megjön, akkor reggel is pluszban.
2021. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
31%
Aki mindennap fürdik nem szárítja ki a bőrét?
2021. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
73%
23: az enyém nem szárad ki. (22-es voltam)
2021. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap fürödtem, mert eleve mikor hazaértem munkából, alig vártam hogy lemossam magamról a mocskot (BKV-zas után). Viszont a covid miatt home office-on voltam min. fél évig, nem nagyon izzadtam, nem ért szmog, por, stb. Itthon, ezért volt, hogy 2, 2,5 naponta fürödtem egy ideig. Aztán rájöttem, undorodok így magamtól, mert így is büdös lesz azért az ember, alul mindenképpen, úgyhogy nem tartott sokáig a víz spórolás.

Állítólag néha jó, ha,kimarad másfél 1 nap, akár hétvégén, de alulról, hónalj meg arc mosás sztem szükséges a normál higiéniához.

Esetleg érdemes inkább olyan tisztálkodási eszközt választani, ami parfümmentes, natúr kozmetika.

Ha még a párom szólna, hogy büdös vagyok, menjek már el fürödni, azonnal mennék.

2021. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
79%
A kezem is megmosom vagy 5-6-szor, mégsem száraz. A bőröm meg ne legyen már nyálkás az izzadságtól. Szerintem a legtöbb ilyen ritkán zuhanyzónak csak udvariasságból nem szólnak.
2021. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
96%

#21 Ráérünk? Miért, neked nincs napi kétszer 5 perced arra, hogy tiszta legyél? De gondolom a sorozatokat nézed, telefonod nyomkodod.


Minden nap zuhanyzok, ilyenkor nyáron kétszer is. Ez az alap, nem a műköröm.

2021. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap zuhanyzok.


Mikor párszor szerelés miatt elzárták a vizet, akkor is megmosakodtam lavórból, és ha nem számítjuk a vízmelegítést, csak magát a mosdást... hát sokkal gyorsabb minden ruhát levenni, és két perc alatt letusolni, mint pancsikálni a csapnál.


Egyébként érdekes, hogy mindenki a koszos külföldiekkel jön, pedig ha megkérdezed a guglit, a britek 62%-a mindennap fürdik, de ha lejjebb mész, ott a cikk, hogy 4-ből egy brit nem fürdik naponta.


Érezni amúgy tömegközlekedésen a sok büdös szájat meg izzadt hónaljat, csak így tovább. /s

2021. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
76%

25. vagyik, meg annyit hozzáfűznék, hogy azt hittem, a covid miatt talán a kézmosás alap lesz, de ahányszor megyek nyilvános mosdóba (Bp.), sorozatban látom, hogy a nők kézmosás nélkül kisetlanak onnan,vagy max. Összevizezik picit a kezüket. Itt üzenem nekik, hogy szégyelljék magukat, undorítóak!


A másik, mikor egyik exem egyszer arról mesélt, milyen kívülről tipp-toop, de retkes, dzsuvás csajokkal találkozott már, akik büdösek voltak, nem mosakodtak napokig. Hát volt, hogy majdnem elhányta magát a több napja büdösödő bugyitól. Hanyat homlok menekült.


Nem a kőkorszakban vagyunk, ébresztő!

2021. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki mennyire ráér?

Senki sem tehet róla, hogy igénytelen vagy ez a te bajod

2021. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!