Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok túlzásnak a...

Nem tartjátok túlzásnak a napi fürdést? Zavarna titeket ha a Párotok elküldene fürdeni?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el hogy mindenki minden nap fürdik, én sem szoktam, de nem is vagyok egy nagyon izzadós fajta. A Párom viszont olyan mint egy kacsa minden este zuhanyzik. Hát tegnap megkérdezte amikor már az ágyban voltam hogy nem akarok-e elmenni fürödni. Nem bunkón, de azért nem esett jól. Ti tényleg fürödtök minden nap? Nekem ez olyan hihetetlen, pedig nem vagyok igénytelen tipus (köröm, ruha, kozmetikus alap.)

2021. júl. 15. 20:34
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Előző vok.. mivel érdemes spórolni a vízzel ebben a melegben(és úgy egyebként is) én mindenképpen kis vízben mosom le magam először.. utána egy nagyon nagyon pici zuhany.. és nekem ez tökéletes nagyon kevés víz kevés szappan, pár perc és igazi tisztaság érzés..a fürdés nagyon személyes kérdés mindenki más..
2021. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Akinek szárad a normál bőre a tusolastól lehet h túl meleg vízzel mosakodik..a langyos hideg a legjobb..azután kevéssé húzódik a bőr..
2021. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Télen napi egy fürdés tuti, nyáron sokszor napi kettő is. Persze van, hogy néha koszos napot tartok, mert olyan fáradt vagyok, hogy bealszom a kanapén, hajnalban meg nem állok neki fürdeni, amikor átmászok az ágyba. Utána viszont reggel fürdéssel kezdek.

Én kifejezetten érzékeny vagyok a szagokra (a büdöstől a túltolt illatokig mindenre), úgyhogy aki nem fürdik naponta, azon mindig érzem. Nem szoktam szólni érte, de egy idő után kellemetlenül érzem magam ilyen ember társaságában. De hozzáteszem, aki agyonillatozza magát fürdés után, az is kb ugyanez a kategória nálam. Ha meg fürdés nélkül teszi ezt, az a legrosszabb.

2021. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk most már érthető, miért van ilyen büdös a villamosokon....
2021. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Naponta kétszer alapból a férjem is, de ha úgy érezzük, hogy szükségünk van rá,mert megizzadtunk, vagy olyan munkát végeztünk, akkor többször is.Szégyellném magam, ha erre figyelmeztetni kellene, de ilyen nem fordulhat elő.
2021. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 senior10 ***** válasza:

Naponta szoktam fürdeni, Nagyon elvétve, legfőképp az ilyen brutális melegben mint amilyen mostanság van/volt kétszer (reggel és este). nem jéghideg, de a langyosnál kicsit hidegebb vízzel.

De mondjuk ősszel, télen, kora tavasszal amikor még nincsenek olyan nagy melegek, hogy megizzadjak, akkor előfordul, hogy hétvégén kimarad egy-egy alkalom, de hét közben akkor is kénytelen vagyok mert koszos, poros helyen dolgozom.

én azt tartom túlzásnak aki mondjuk téli időszakban is akár naponta 3-4 alkalommal is zuhanyzik. Nyáron totál megértem, de télen nem látom értelmét, de igazából az ő dolga, és mondjuk még mindig jobb mintha egyáltalán nm tisztálkodna....

2021. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, aki kategorikusan kijelenti, hogy a britek/franciák/akárkik MIND x alkalommal fürdenek.
2021. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
50%

36-os:

"29 Utána meg használják a táskájukban lévő kézfertőtlenítőt, de te azt nem látod."

Megfogják a koszos kezükkel a kilincset amit én már tiszta kézzel érintenék meg. Próbálok könyökkel, zsepivel fogni miattuk.

Nem igaz, amit írsz, Covid ide vagy oda, Budapesten élek, sehol nem látom, hogy menne a kézfertőtlenítés, ismerőseim se tapasztalják. Kézmosás előtte pláne nem volt. Jogász kollégáim egy része se mosott pl. kezett mosdóbanm szégyelhetnék magukat. Az anyjuk nem tanította meg rendesen.

A másik, a kézfertőtlenítéstől ragad az ember keze, én speciel mindig használom, ha más nincs, viszont ha van lehetőség szépen szappannal kezet mosni, alap, hogy azt használom.

Szóval amit írsz, nagyon nem igaz, mert a többség nem ezt tapasztalja.

2021. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!