Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok túlzásnak a...

Nem tartjátok túlzásnak a napi fürdést? Zavarna titeket ha a Párotok elküldene fürdeni?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el hogy mindenki minden nap fürdik, én sem szoktam, de nem is vagyok egy nagyon izzadós fajta. A Párom viszont olyan mint egy kacsa minden este zuhanyzik. Hát tegnap megkérdezte amikor már az ágyban voltam hogy nem akarok-e elmenni fürödni. Nem bunkón, de azért nem esett jól. Ti tényleg fürödtök minden nap? Nekem ez olyan hihetetlen, pedig nem vagyok igénytelen tipus (köröm, ruha, kozmetikus alap.)

2021. júl. 15. 20:34
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
83%
Alap h minden nap... Be se engednem az ágyba 🤢
2021. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
79%

Fúj, nő vagy és nem fürdesz?

Én biztos szakítanék veled

2021. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Szakadjunk le arról, hogy nő, mert ezt a pasik felmentésnek fogják venni, nekem meg nem kell büdöske.
2021. júl. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Jó is az, amikor a 40 fokban az ember nem fürdik. Hiába nem vagy izzadós, vécére csak mész, nem ártana megmosni az alvázat sem minden este.


Egy napi 10 perces tusolás még senkit nem tett tönkre anyagilag.

2021. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nem baj, hogy ha valaki minden nap fürdik, de az fura, hogy ők nem értik, nem tudják elfogadni, hogy van aki meg nem. Fura ez a korlátoltság, amikor egész társadalmak élnek így és semmi bajuk emiatt. Több egészségügyi problémát okoz a túlzásba vitt tisztálkodás mint a ritkább.
2021. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
80%

29 Utána meg használják a táskájukban lévő kézfertőtlenítőt, de te azt nem látod.

35 Én elhiszem, hogy a bőrnek nem tesz jót, ha sokat vizezed, de azért találták fel a testápolót, hogy hidratálja. Amúgy nem szebb a bőre azoknak sem akik ritkábban fürdenek. Egyedül ekcémás bőrnél érhető ez, arra figyelni kell, hogy ne száradjon ki.

Vannak nagyon jó természetes szappanok, vagy lehet használni baba fürdetőt az nem durva a bőrödhöz.

Én inkább leszek tiszta, nem érdekel, hogy egész társadalmak hogy élnek.

2021. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem fekszem be a párom mellé mosdatlanul az ágyba.
2021. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
#36 az ok, hogy te így és nem érdekel, hogy más hogyan. csak itt sokan azt írják, hogy kábé az ilyen objektíve rossz dolog, és nem csak egy szokás kérdése.
2021. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%

#36 meg az, hogy így testápolót kell használni az is mutatja azért, hogy nem ez ami a bőrnek természetesen jó. Én pl csak a kezemre használók krémet. Vajon miért? Mert azt mosom sokat.


Egyébként nem csak a szappan nem tesz jót, hanem maga a melegvíz sem. Meg a víz keménység sem mindegy asszem de ezen nyilván nem tud változtatni az ember.

2021. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap zuhanyzok..nyáron többször mert így hűtöm a testem ha tehetem(40 fok vot tegnap)..ha nem akkor hidegvizes türcsivel lemosom magam..viszont tusfürdőt csaknapi egyszer használok főként az izzadt koszos testrészeken ugyanis nincs értelme az egész testet habosszappannal megmosni csak árt a bőrnek, kiszárítja..
2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!