Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem M. Richárd nem váltott...

Bennem M. Richárd nem váltott ki ellenszenvet miután tragédia történt a Dózsa György úton, sőt szimpatikus volt. Nem azért mert embert ölt hanem mert elsőbbsége volt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hiába ment gyorsabban a megengedettnél, a KRESZ kimondja: a gyorsabban haladó jármű ha elsőbbsége van akkor is elsőbbséget élvez ha a megengedettnél gyorsabban hajt. Azt hogy a gyorshajtás kimeríti a veszélyeztetés fogalmát az nincs leírva mikortól érvényes, hanem a rendőr/bíró bírálja el. Tehát míg azok akik a kresz szerint hibát vétettek addig M.richárd emberi elbírásás alapján lesz meghítélve.


Ilyenkor az jut eszembe hogy engem azért büntettetk meg mert 20hm/h-val elestem motorral (-25ezer ft bünti) az 50es táblánál de veszélyeztettem a forgalmat, pedig betartottam a kreszt, mégis elítélt a bíróság. Akkor hogy is van ez?



2021. júl. 20. 02:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
43%
Ha M ricsi gyilkosságért felel akkor Stohl gyilkossági kísérletért nem? Logikus a kettő
2021. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem lehet érteni, Kérdező?
2021. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!