Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bennem M. Richárd nem váltott...

Bennem M. Richárd nem váltott ki ellenszenvet miután tragédia történt a Dózsa György úton, sőt szimpatikus volt. Nem azért mert embert ölt hanem mert elsőbbsége volt. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Hiába ment gyorsabban a megengedettnél, a KRESZ kimondja: a gyorsabban haladó jármű ha elsőbbsége van akkor is elsőbbséget élvez ha a megengedettnél gyorsabban hajt. Azt hogy a gyorshajtás kimeríti a veszélyeztetés fogalmát az nincs leírva mikortól érvényes, hanem a rendőr/bíró bírálja el. Tehát míg azok akik a kresz szerint hibát vétettek addig M.richárd emberi elbírásás alapján lesz meghítélve.


Ilyenkor az jut eszembe hogy engem azért büntettetk meg mert 20hm/h-val elestem motorral (-25ezer ft bünti) az 50es táblánál de veszélyeztettem a forgalmat, pedig betartottam a kreszt, mégis elítélt a bíróság. Akkor hogy is van ez?



2021. júl. 20. 02:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

ReactioN, tényleg olvass utána.

A halálos előtt elsodort egy biciklist, akit meg is vert, ezt az ügyet egyben tárgyalták a balesettel. Volt itt garázdaság, testi sértés is a többi mellett. Büntetve volt korábban is, végleg el volt tiltva a vezetéstől, és még lehete sorolni.

Ez nem ez mezei ittas gyorshajtás volt.

2021. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Ja értem tehát az rendben van ha Stohl részegen súlyos balesetet okoz, hiszen most épp nem halt meg senki


Masszív kettősmérce

2021. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem mondta, hogy rendben van, ő is megkapta a büntetést. De ne akarj azonos elbírálást két nagyon más esetre.
2021. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

11

Tegnap mentem haza munkából, az orrom előtt pattant ki az 520d-ből a cigány gyerek aki a robogóst meg akartva verni. Az ok az volt, hogy pirosnál "előzte" a sort. Iletve azt nehezményezte hogy pöfögteti az a szart, és hogy bemegy a füst az ő ablakán.


Azért nem lett semmi mert közben zöld volt már, és gyakorlatilag elkezdték szó szerint tolni a sort hátulrról.


Pont erről beszélek, hogy ezek szó szerint mindennapos esetek, csak sokan észre sem veszik akár mert nem ömlik a sajtóból évekig.


Úgy gondolod egyébként hogy a vezetéstől eltiltott emberek többet nem vezetnek csak m ricsi? :D


A bedrogozott vezetésen kívül teljesen már-már hétköznapi dolgok ezek

2021. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
M. Richárd nem tartotta a be a KRESZ-t. Nem tudom ezen mit nem lehet megérteni jogosítvánnyal rendelkező emberként
2021. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

senki sem mondta ezt

Ahogy az emberek 90%-a sem tartja be. Én meg azt nem tudom ezen mit nem értesz meg, meg úgy anblokk a mondanivalómon erről

2021. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16: A válasz a kérdezőnek szólt, nem velem veszekedtél a hülyeségen előtte.


#15

2021. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom mi bajotok van vele nekem aboszlút példaképem az élet minden területén


Csak irigyek vagytok rá mert ő megcsinálta azt amiről ti csak álmodtok. Befolyás, pénz, kocsik, csajok, kigyúrt test míg ti a gyárban tespedtek 25 éve nettó 190ért


Igazam van vagy igazam van kis prolik?


Reaction tök jól rávilágított amúgy hogy kutyát sem érdekelné ha valami mezei melós munka után okozta volna ezt becuccozva

2021. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Engem ugyanúgy érdekelne, kedves gyilkosért rajongó.
2021. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedni egy drogos, meghurcolt gengszterre, ugyan már?
2021. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!