Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnyább emberek, megfigyeltét...

Csúnyább emberek, megfigyeltétek, hogy ahhoz, hogy barátkozzanak veletek extra kedvesnek kell lennetek?

Figyelt kérdés

Tehát nem lehettek flegmák vagy bunkók mint a jobb megjelenésű emberek, és nem is lehettek túlságosan lazák meg túl magabiztosak mert akkor mérges tekinteteket vontok magatokra esetleg gúnyos mosolyokat.


Csak tudni szeretném, hogy más is ezt tapasztalta-e az életében vagy ez az egész csak az én fejemben levő paranoia.


2021. aug. 4. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát én azt vettem észre, hogy pl az elhízott emberek (nálam azok számítanak a legcsúnyábbnak) barátságtalanabbak, flegmábbak és sértődéknyebbek mint a szép emberek. Éppen azért mert elégedetlennek magukkal.
2021. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Paranoia.

Mondjuk engem pont nem izgatnak sem a mérges tekintetek, sem a gúnyos mosolyok.

Meg más emberek megjelenése sem.

Az emberek szokták érezni, hogy elviselem/kedvelem/vagy ki nem állhatom őket.

2021. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam ilyet.

Sőt ennél cifrábbat is.

De úgy gondolom, hogy ez nem engem, hanem a másik felet minősíti.

2021. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Mindig új társaságban levegőnek néztek eddig emiatt. Aztán ahogy kezdtek megismerni,látták segítőkész vagyok, megbízható, így elkezdenek közeledni felém. De nagyon rossz tényleg. :(
2021. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Én pont a szép embereket kerülöm, mert azt hiszik, a szépségük miatt jár nekik az extra mindenből.
2021. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor megtapasztaltam már ezt. Volt, hogy direkt olyan kényesen viselkedtem, mint a jól kinéző barátnőim, persze nekem senki nem nézte ezt el, megkaptam, hogy ne hisztizzek. :D Az élet igazságtalan, nem nagyon lehet ezzel mit csinálni.
2021. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5


Igen. Többségük kivagyi gusztustalan ember. Morálisan nullák. É

2021. aug. 4. 14:00
 8/16 A kérdező kommentje:

6

Olykor nehéz elviselni, főleg ha van igazságérzete az embernek és nem mindegy nekiy

2021. aug. 4. 14:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Az ellenkező nemnél figyeltem csak meg.

A saját nememmel jól kijövök és könnyen barátkozok, de az ellenkező nemű még csak a szemembe sem hajlandó nézni. Ha van még velem valaki, akkor csak a másik személlyel beszél, engem pedig annyira kizár a beszélgetésből, amennyire csak tud.

Ezt nem egyszeri eset alapján mondom, ez volt gimiben, egyetemen, és munkahelyeken is.🙂

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9


Ja ez alap. Én is megfigyeltem a lányoknál, hogy nem néznek rám és mindenkivel csak velem nem beszélgetnek.

2021. aug. 4. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!