Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnyább emberek, megfigyeltét...

Csúnyább emberek, megfigyeltétek, hogy ahhoz, hogy barátkozzanak veletek extra kedvesnek kell lennetek?

Figyelt kérdés

Tehát nem lehettek flegmák vagy bunkók mint a jobb megjelenésű emberek, és nem is lehettek túlságosan lazák meg túl magabiztosak mert akkor mérges tekinteteket vontok magatokra esetleg gúnyos mosolyokat.


Csak tudni szeretném, hogy más is ezt tapasztalta-e az életében vagy ez az egész csak az én fejemben levő paranoia.


2021. aug. 4. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok,engem nem mondanak csúnyának,általában a nőknek is tetszem.Van benne valami amit mondasz,mert az emberek tudat alatt vonzódnak a megnyerő külsőhöz.De azért ne vedd szentírásnak ezt az egész témát.Munkahelyemen van egy "nem túl szép" nő,van benne egy fajta kedvesség,de nem erőltetett,nem akar feltétlen megfelelni,ezt lehet érezni,és pont ez az,ami szimpatikus.Ami miatt néha már agyamra megy,az az,hogy egy egyszerű dolgot elmond 15x oda-vissza.Emiatt,ha olyan hangulatom van(mentálisan fáradt)akkor inkább elkerülöm,de olyankor a szép nőkkel is így vagyok,hiába tetszik,de hátam közepére sem kívánom.

És tisztában vagyok azzal is,hogy nekem külsőre nem vonzó embernek is lehet rossz napja,lehet bunkó,flegma,szóval lehet érezni,hogy az én személyemnek szól-e a dolog vagy nem.

Amúgy hazudnék,ha azt mondanám,hogy nekem tetsző nőknek nem szentelek nagyobb figyelmet,de ezt általában felismerem,és időnként meg is kérdezem magamban,hogy "mit bájolgok én ennek,csak azért mert jól néz ki?" szóval valahol gáznak tartom magamban is ezt az ösztönszerű viselkedést.

2021. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11-es 👏👏👏
2021. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá... de nem vagyok kedves, szóval szimplán csak nem barátkozom senkivel, és ez jól van így.
2021. aug. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12


Hiába tapsolsz, a többség ennyire nincs tudatában a dolgoknak és tagadják.

2021. aug. 5. 08:34
 15/16 A kérdező kommentje:
És ami a legszembetűnőbb az a pukizás szerintem. Elképesztő mennyire másképp reagálnak amikor egy szép ember pukizik mint amikor egy csúnya. Az utóbbi esetben mindenki ki van kelve magából, hogy mennyire gusztustalan tett volt, az előbbi esetben pedig nevetnek kedvesen, azt érzékeltetve, hogy ez mennyire természetes és normális és milyen aranyos.
2021. aug. 5. 08:42
 16/16 anonim ***** válasza:

14-es

A tapsom minden iróniától mentes volt, csupán a fenti hozzászólás feletti elismerésemet, egyetértésemet szerettem volna kifejezni vele. :)

2021. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!