Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szktatok másokat bántani a...

Szktatok másokat bántani a mássága miatt vagy mert nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember van akit bántanak, olyan emberek akik nincsenek tisztában saját magukkal, illetve nincsenek megelégedve magukkal. Ezáltal más embereken úgymond vetítik ezt ki. És el sem tudják képzelni hogy, az az ember akit bántanak az min megy keresztül (sajnos én is tapasztaltam) .MERT A SZAVAKNAK IGEN IS SÚLYA VAN! Ezek a szavak, bántások mind tönkre tehetik egy ember életét, legrosszabb esetben öngyilkossághoz is vezethetnek.Megkérek most mindenkit hogy LÉGYSZÍVES ne legyetek rosszindulatúk és ne bántsatok másokat és ha ismertek olyan embereket akiket bántanak kérlek segítsetek rajtuk. Talán megmentetek egy emberi életet.
2021. aug. 5. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, így visszaolvasva ez sokkal reményvesztettebbnek jön át, mint a megfogalmazása közben. Közel sem olyan rossz a helyzet, mint amilyennek ez átadja, de azért valóban nem egy tündérmese.

Tudom, hogy mindenkinek megvannak a saját problémái és nem szerettem volna panaszkodni (tudom, mégis sikerült).

A lényeg, hogy tisztázni szerettem volna azt, hogy nem azért írtam a választ, hogy sajnáltassam magam, nem látnám értelmét. Inkább azért, hogy ráébresszem azokat az emberek a tettük súlyosságára, akik ezt teszik. A szavak tudnak fájni, sokkal-sokkal jobban, mint egy ütés, vagy egy vágás. A szónak hatalma, súlya és értéke van, amit túl sokan becsülnek alá. A szavakkal nem lehet csak úgy találomra, megfontolatlanul dobálózni, meg kell őket becsülni és átgondolva kell őket használni.

Persze, ez a saját véleményem. Fiatal vagyok még, közel sem éltem annyit, mint idősebb társaink, de az eddigi tapasztalataim csak megerősítettek ebben a meglátásomban.

2021. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem,nem szép senkit sem bántani.
2021. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
8# Nagyon-nagyon sok erőt kívánok (illetve mindenkinek akit bántottak) és azt szeretném tanácsolni hogy szerintem hallgass a szívedre!
2021. aug. 6. 08:31
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántok ezért másokat,viszont ha engem bántanak,most már ütök is ha kell,nem nézem,ha férfi,ha nő,ha gyerek.
2021. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:50

Ne is hagyd magad

De először azért meg kérdezheted tőle hogy mi akar lenni. A csicskád? Vagy a köcsögöd? Ez így fer.

Utána nyugodtan le verheted

2021. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó,jó ötlet,kösz a tanácsot:)
2021. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

"Szktatok másokat bántani a mássága miatt vagy mert nem szimpatikus?"


Igen szoktunk. De mindig csak gyengébbet. És ez egyfajta arany szabály

2021. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!