Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak az idős emberek...

Miért csak az idős emberek hiszik el ezeket?

Figyelt kérdés
Facebookon szoktam olvasgatni hozzászólásokat a koronavírusról, és az öregek nagy része olyanokat ír pl hogy a Bill Gates chipet ültet a vakcinába, mind megfogunk halni Isten lesújt ránk a gonoszságunk miatt, a másik réteg meg azt írja hogy nem is létezik a koronavírus. Az idős emberek miért hiszik el ezeket?

2021. aug. 17. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak az idősek, hanem a tájékozatlan, buta, tudatlan, tanulatlan, megvezetett, manipulált emberek
2021. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Mert általában az a réteg a legtanulatlanabb, és a legvallásosabb.

Azt se tudja, hogy mi az a chip, de ha a pap prédikál valamit vasárnap, azt szóról szóra elhiszi.

2021. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Kikérem magamnak, nem hiszem el !
2021. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Nem csak az idősek ilyenek, bár az tény, a sok nyugger azét tud kreálni...


De elmesélek egy sztorit:

Múltkor 2 faluval odébb mentünk pékségbe, mert az este 9-ig nyitva van, akkor még létszám-korlátozás volt az üzletekben. Mellettünk, leülős fagyizóban ültek kint 2 család, míg vártunk hosszú percekig, mást sem hallottam, hogy milyen buták az emberek, hogy nem képzeli a diákmunka-szövetkezet, hogy majd ezért nyit egy számlaszámot a fiának hogy arra utalják a pénzt, adják oda kézbe, meg hogy ennyi hülyeséget, ezért itt várnak az emberek, és még jól el is hiszik hogy van vírus, mikor egyértelmű hogy nincs, és még be is oltatják magukat, ő nem várna. Kvázi ez volt a lényeg, ezt hallgattuk ott páran, hogy hülye, aki elhiszi, hogy van vírus, aki oltakozik, meg érdemben mindenki IS hülye, bezzeg ők.


Tudni kell, ezt a nőt ismertem, mert Marketplace-n, nem szoktam pénzt kérni semmiért, ingyen teszek fel régi androidos telefont pl, stb stb, és ez a nő előszeretetettel lecsapott pár dolgora, és mivel útba esett, néha elvittem nekik. Néha akár ruhát, mert az is hiányos kellék náluk. Szakadt ház, autó nincs, szegényes életkörülmény, a szegénysoron. A férjével a közelben dolgoznak, a nő kasszás, a csóka gyári melós. Ezzel nincs baj, senkit nem nézek le. Csak én, még a saját környezetemből, ügyvédtől, orvostól, egyetemi tanártól, vagy csak a lakóhelyemen levő értelmiségi emberektől ilyet sosem hallottam. Azaz, nem csak az idősek ilyenek, a legalja, világ életében ostoba, és földönfutó, megmondó emberek mind ilyenek. Látni akárki arcán, mennyire értelmes, hogy él.

el lehetne gondolkodni, ki miért él úgy, ahogy (:

2021. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak az idősek. A buta, tájékozatlan, naiv, hiszékeny emberek is :(
2021. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokuknak ez a mai élet, világ új, és nem tudják elgondolni, hogy mi, miért, hogyan is van.
2021. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak az idősek. Sok huszonéves, harmincas ismerősöm is ezeket osztja meg. :/
2021. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Fordítva látom. A nyugdíjasok többsége régen be van már oltva.
2021. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egy 50 körülit,aki még mindig azt mondja,hogy kamu az egész vírus,nem létezik.Mondjuk nem értelmiségiek,az tény.De a járvány elején beszélgettem olyan főorvossal,aki ugyan elismerte,hogy van vírus,de szerinte nem kell oltás,nem kell tőle tartani,ugyanolyan hétköznapi vírus mint egy sima influenza,és szerinte a háttérhatalom keveri csak a szrt.Mondjuk bizonyos értelemben lehet benne valami,azt nem zárom ki én sem,hogy szándékosan terjesztették el.
2022. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!