Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bemenjek olyan interjúra ami...

Bemenjek olyan interjúra ami jó munka lenne, de nem nekem való?

Figyelt kérdés
Ismeros beajánlott egy helyre, megvan hozzá a végzettségem is, de nagyon nem nekem való, telefont kéne egész nap kezelni és emberekkel foglalkozni, én meg már akkor lefagyok, ha valaki hozzámszól és szorongok az emberek között.
2021. aug. 24. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem próbáld meg, s közben meg fókuszálj arra, hogy fejleszd magad. Ennyire nem lehet szorongni embertársaidtól. Próbáld meg, aztán ha nem megy, akkor keresel mást. Ennyi. 🤷‍♂️
2021. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem felejtős.
2021. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ha annyira izgulok akkor a szavakat is néha rosszul mondom ki.
2021. aug. 24. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet ez a munka egy lehetőség, hogy fejlődj ebben. Valennyire minden munjahelyen szükséges az emberi interakció, és inkább itt tanuld meg, minthogy egy olyan helyen legyenek gondok, ahol nagyon maradnál.
2021. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyárban vagyok most, itt önállóan dolgozok, nincs mellettem senki általában és beszélgetni se igen szeretik; ha munka közben beszélünk. Ez lenne a kitörés belőle, de nem hiszem hogy alkalmas vagyok rá .
2021. aug. 24. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Az a gond, hogy ha ilyen szinten szorongsz, akkor emberekkel foglalkozni egész nap nem a legjobb megoldás egyből bele a mély vízbe. De nézzük a jó oldalát, lehetőséged van fejlődni, és lehet, hogy egy idő után megszokod majd az embereket és csökken a szorongásod is ezáltal.
2021. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze csak gondolom az első nap is mérvadó lesz.
2021. aug. 24. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Túl éles lenne a váltás a mostanihoz képest. Meg ha nem szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor nem tudnál jó lenni benne, úgy meg nem maradnál meg hosszú távon. Olyat próbálj inkább keresni, ami a kettő között van valahol, mondjuk ha egy kisebb csapatban dolgoznál, az lehet, hogy jó lenne.
2021. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
..és örökre ilyen szorongó,blokkoló akarsz maradni csak mert hozzád szóltak? Amúgy sem látod azt akivel beszélsz,csak egy telefon.
2021. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ügyfélfogadás is van
2021. aug. 24. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!