Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, aki eléggé megfogott vagy érdekesnek tűnik. Nagyon kedves, segítőkész lány, néha már túlságosan is. Jószívűnek tűnik, ugyanis a múltkor amikor mellette ültem, látta, hogy nem megy a dolgozat szó nélkül megmutatta ő mit írt és lemásolhattam, így kaptam én is ötöst. Szerencsére nem vette észre a tanár. Ez a lány szó szerint mindig mosolyog, de nem az a megjátszott mosoly, hanem őszintén. Emellett szép lány egyébként, hosszú haja van, amibe mindig beleköt 2 lila szalagot oldalra. Alacsony, szépen öltözködik. A tanárok is szeretik. Ahogy elnéztem senkinek sincs vele baja, nem az a társaság központja, de vannak barátai. Lényegében ennyit tudok róla mondani. Nekem az ennyire fura, hogy hogy tud valaki mindig mosolyog, és olyan jószívű lenni, hogy ennyit segít másoknak. Más nem, hogy nem mutatta volna meg a lapját, még el is takarta volna, ő meg...

Az érdekelne mit gondoltok valakiről aki mindig ilyen?



2021. aug. 25. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy aki ugyanilyen (vagy hasonló) személyiség, és akit megismer, közelebb enged magához, megbecsülik egymást, az nagyon szerencsésnek mondhatja magát vele.
2021. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszod! Ha jól tudom egyébként, legalábbis a szülei azt mondták egyszer egy tanárnak, hogy van valamilyen betegsége ami miatt eléggé gyenge testel született és ezért ennyire alacsony. Igazából én nem látom annyira annak, szóval ne egy 140 centis lányra gondoljatok. Szerintem inkább közel van a 160-hoz,de annyi nincs valószínűleg. Sokszor szokott azért hiányozni, mert kórházba kell mennie. Ha jól tudom olyan is volt, hogy bent aludt. Nem tudom ennek mennyire lehet közé a viselkedéséhez. Még azon az órán amikor mellette ültem, kínosnak éreztem, hogy csend van köztünk, ezért megkérdeztem miket szeret. Eléggé meglepődött, de rögtön elmosolyodott megint, a kérdésemen. Ezt mondta: hmm. Virágok, pillangók, cicák, kutyák, valamint szinte az összes állatot, de nagyon szeretem a japán kultúrát és szoktam mangát olvasni és animét nézni! Na és te?

Eléggé aranyosnak találtam a válaszát, hiszen legtöbb lány valószínűleg olyasmit válaszolt volna, hogy sok pénz, márkás ruhák, műköröm, smink stb. D

Ezért tartottam legfőképp aranyosnak. Eléggé jó kisugárzást ad neki ez az állandó mosolygás. A hangja kissé érdekes, olyan mint aki mindig álmodna vagy hogy mondjam. De kedves a hangja is.

Valamint a külseje és aranyos, kicsit jobban jellemezném:

Nekem úgy tűnik jó családból származik, akiknek mindenre telik, de egyeltalán nem vág fel. Szóval : hosszú szőkés-barnás haja van, kb a derekáig ér. Aminek mind a 2 oldalán lila szalag van masnira kötve. Szép alakja van, kicsit izmosabb, de vékony testalkatú. Érdekesek azok a szemei. Kékek. Az a nagyon szép kék, de olyan szép a szeme formája, ha lehet ezt így mondani. Ruhában sokszor szokott egy egybe ruhát hordani, amin hópelyhek vannak.

2021. aug. 25. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jó lenne ha ismernék ilyet... vannak olyan emberek akik a természetes kisugárzásukkal harmóniát árasztanak maguk körül, ez a lány is ilyen lehet.
2021. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valóban az! Nagyon jó lány.
2021. aug. 25. 18:04
 5/13 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok, más véleményére is kíváncsi vagyok!
2021. aug. 25. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a josag nem fedi le a csalast. A dolgozat lemasolasa kib@szott nagy csalas. Szerintem amugy kitalalt szereplo, de a josag nem igy nez ki.
2021. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Miért lenne kitalált? Valóban csalás volt. De inkább az én részemről, mert le is másoltam, mondhattam volna, hogy csalás, inkább ne. Tőle kedves volt szerintem. Egyébként tudod hányan csalnak? Tudom ez nem mentség, de szinte minden 2. diák csalt már iskolás éveiben. Nem csak így kedves. Másokon is szokott segíteni. Ha valaki pl egy nálunk alsóbb éves Kislány /kisfiú sír és senki nem megy oda hozzá, ő volt már, hogy megkérdezte tőle mi a baja és próbálta megvígasztalni.

2021. aug. 25. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ja, már a kérdés alapján is gyanús volt, a kórháznál túltoltad és a japánkodással elrontottad.

Ezt a kedves osztálytársadat melyik animében láttad...?

Nyilván azt gondolnám, hogy ez itt egy kedves lány és kész. Ha összebarátkozunk, oké. Ha nem, az is.

2021. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Nem értelek. Miért toltam volna túl? Csak hallottam, mert a szülei beszéltek az egyik tanárral erről, hogy ezért nem fog jönni majd pár napig. Ami japánkodást illeti szintén nem értem. Amint mondtam nem kitalált, nem animében láttam. Ő néz animéket, nem én.

2021. aug. 25. 21:46
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

A mai fiatalok mangát néznek, van is valamilyen szavuk arra, aki nem ismeri a dolgokat, passz. Nekem hihető a sztori, bár van benne néhány filmszerű dolog, pl a kórházi, de miért is ne lehetne igaz?

Csalás, mert segít másnak jobb jegyet szerezni? Kissé erősnek érzem ezért megkérdőjelezni más jellemét, de ha nagyon konzervatív, szabálykövető lennék, talán én is így érezném. Esetleg egy keresztnevet írhattál volna, na nem mintha olyan sokat számítana, de úgy egészebb lett volna a sztori.

2021. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!