Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oké... Nullán állok se...

Oké... Nullán állok se munkám ,szűz vagyok mentális beteg, a szociális életem egy lány kérdésével tudnám jellemezni. Élsz te egyaltalán? Szeretnék élni, sok-sok embert boldoggá tenni, népszerű lenni. Mi az út?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Amúgy a segédmunkával több pénzt tudsz most keresni, mintha lediplomáztál volna. És minden jel arra mutat, hogy a jövőben is hiány lesz. Úgyhogy a pénz miatt valószínűleg nem kell sokat aggódnod. :D
2021. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Az önsajnálattól már olyan mélyre süllyedtél hogy az vetekszik a Mariana -árokéval. Oké, vannak problémáid, de kinek nincs? Egész nap kényelemben ülsz otthon a gép előtt és az éveid lassan tovaszállnak.

Mit tehetnék? Ez a kérdés kellene hogy hajtson újabb és újabb lehetőségek megismerése felé. Sportolj- kezdetben ezzel indíthatnál. Keress valami állást, az idény munka is jó lenne. Képzés nélkül is felvesznek konyhai kisegítőt, bár ennek a szezonja lassan off lesz.

Regisztrálj a munkaügyön, mint álláskereső, és keress tanfolyamokat.

Ha ezek megvannak, akkor léphetsz tovább. Ott a nő kérdés. Járj el szórakozni, próbálj meg ismerkedni. A visszautasítás kellemetlen lehet, de az benne van apakliban. A nagy számok törvénye alapján, ha próbálkozol, előbb-utóbb sikerrel járhatsz.

De ehhez a pozitív hozzáállás, és önbizalom szükséges.

2021. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#31 ilyen baromságot is csak egy segédmunkás kaliberű arc tud leírni.

Ja, most hogy hiány van, igy már csak 4x annyit keresek a kenyelmes fotelomból emailezve mint valaki aki maltert kever izzadt pasasok között.

2021. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
33. Irod ezt egy ejjeles muszakban a gyartoszalag mellett 10 perces kaja szunetedben. Az epitoioar porog. Es porogni is fog. Ha tetszik, ha nem.
2021. szept. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
# 33 Segédmunkás kaliberű arc? :D Diplomás vagyok és örülhetek, hogyha 120-at fizetnek. Azok az osztálytársaim, akik lusták voltak tanulni, 300-400-akat keresnek az építőiparban itthon. Akárhogy is nézed a munkabéreket is a kereslet és a kínálat határozza meg. És függetlenül attól, hogy most pörög az építőipar, a fizikai munkás ritka kincs lesz a jövőben. Egyenlőre még nem lehet mindent gépesíteni, ezért szükség lesz rájuk és mivel mindenki vagy bölcsészetet vagy valami hasonló hülyeséget tanult, ezért nem sokan lesznek, akik el tudnák látni a fizikai munkát. Mondom ezt úgy, hogy én is diplomáztam, de már megbántam.
2021. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Én kertészként havi 800e ft keresek és nincs róla papírom, csak tapasztalatom és fizikálisan bírom azt, hogy egésznap napon vagyok, és vannak ügyfélköröm és egyre többen akarnak kertet építeni és újítani. Olyan pénzeket lehet elkérni, amit nem szégyellsz és kifizetik a budai tulajok.
2021. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
# 36 Igen, pontosan erről beszélek. :)
2021. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#35


Az, hogy te nem tudod kihasználni a tanultságodat a te hibád, és nem másé. Pár év tapasztalattal, egy piacképes diplomával alkalmazottként is megkeresel többet mint a 300-400, kényelmes légkondis irodában. Szabadúszóként pedig a hét számjegy sem ritka. Engem konkrétan 32 évesen a KATA éves 12 milliója limitál, nyáron már nem is vállaltam sok új melót, és valószínűleg a Decemberem teljesen üres lesz.

Van egy barátom aki programozó OKJ-val teszterként elhelyezkedve, majd onnan feljebblépve keres 600 felett. Itt nem a diplomáról van szó elsősorban, és nem is irodai melóról, hanem arról hogy valaki a képességeit kihasználva megkeres annyit amennyiből meg lehet élni a 21. században. Én biztos nem a malter keverést választanám, mert nincs benne semmi perspektíva.

2021. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Igen. :D Milyen sok unatkozó milliomos jár ide a gyakorira. :D
2021. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszi 32es jókat írtál
2021. szept. 2. 21:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!