Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oké... Nullán állok se...

Oké... Nullán állok se munkám ,szűz vagyok mentális beteg, a szociális életem egy lány kérdésével tudnám jellemezni. Élsz te egyaltalán? Szeretnék élni, sok-sok embert boldoggá tenni, népszerű lenni. Mi az út?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%

Nincs munkája a palinak, mégis hogy akar pénz nélkül bármihez is kezdeni az életben. Ahhoz, hogy elmenjen sportolni az is pénzbe kerül. Megfelelő ruha, cipő, sportfelszerelések...stb. Meg azt mondja pszichológushoz jár meg mindenhova aztán mégis feljön a gyakorira és itt kiír egy kérdést, mert unatkozik vagy társaságra vágyik vagy segítségre idegenektől, de mindent jobban tud...stb és kiír egy ilyen kérdést....

Na elég is volt a gyikből egy jó ideig, mert én idegileg nem bírom ezeket a kérdéseket amik mindennap itt mennek és amilyen válaszokat is adnak rá az emberek. Akinek ez kell hajrá.

2021. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz sportolni, azon a vonalon elindulhatsz, vannak jó sportközösségek, van, aki betegséggel fut és blogol erről.
2021. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Mi a címe annak a blognak, amit említettél? (Aki betegséggel fut.)
2021. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

#23


Blogot nem tudom, de a Forest Gump c filmet ajanlom

2021. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Facebookon követem:

[link]

2021. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

26-os Őt én is követem. :)


25-ös Neki milyen betegsége van?

2021. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Rákos.
2021. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. szept. 1. 21:04
 29/41 anonim ***** válasza:
Köszi az ajánlást. Beleolvasok mert nagyon különlegesek az ilyen emberi sorsok. Rengeteget lehet tanulni azoktól, akik nem adják fel a harcot egy nagy ellenséggel szemben sem. KÉRDEZŐ: Ezzel a két bloggal kezdjed!!!
2021. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. szept. 1. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!