Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az önbizalomhiányos...

Miért az önbizalomhiányos embereket piszkálják mindig? Mit tegyek, hogy ne szekáljanak?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Egy ideje az egyik osztálytársam és néhány haverja (mindannyian focisták) állandóan rajtam röhögnek, a nevemmel gúnyolódnak, lefotózgatnak, vagy csak szimplán ok nélkül viccelődnek velem, suliban, és kisebb mértékben neten is. Legtöbbjükkel életemben nem beszéltem, a focival magával sincs semmi bajom, így konkrét indokuk nincs erre, mégis nyáron, és suli kezdete óta is ezt kellett/kell tapasztalnom. Egyébként nem vagyok kirekesztett ember, sok haverom és barátom van iskolán belül is, az osztályt nézve pedig a "népszerűbbek" közé tartozom, viszont önbizalmam alapvetően nincs sok, és sokak szerint az illetők ezért piszkálnak elsősorban, vagyis ebből kifolyólag találtak bennem ideális célpontot. Ez tényleg ennyire látványos lenne, ha amúgy társasági, és sokak által kedvelt ember vagyok? Mit tegyek, hogy leszálljanak rólam, ne én legyen a nevetség tárgya náluk? (Osztálytársamat kivéve a többiek csak évfolyamtársaim, a többi osztálytársammal jó viszonyom van, mint írtam is.)

2021. szept. 10. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ha tudsz angolul, nézd végig a videót. Különösen a második párbeszédet a bully lánnyal, amiben megmutatja, h kell leszerelni a sértegetőket. Köpni-nyelni nem tud az imént még magabiztos csaj, és láthatid, h csak pár apró verbális trükkön múlik minden.


[link]

2021. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem az amit a többi válaszolók irnak hogy ne foglalkozz vele nem jo ötlet. Mert akkor csak azt látják rajtad hohy nem mersz kiállni magadért. Én azt mondom vívd ki magadnak a tiszteletet és állj ki magadért. A mai világba nem működik az hogy leszarod őket mert galádak. Mindíg a legnagyobb szájú gyereket halgattasd el és utána már kussol a többi. Én is így voltam és nálam 2x idősebbek piszkáltak úgy hogy én lány vagyok de mindíg kivívtam magamnak a tiszteletet. Sosem piszkáltam senkit de azt sem hagytam hogy engem piszkáljanak .én egyszerüen mérgemben falhoz vágtam azt aki évek óta piszkált ..ne félj utána már senki nem balhézott mert látták hogy a csendes víz partot mos. És akit megfolytogattam a legjobb barátnőm lett😅. Meg egyszer 8. Ban egy fiú rám borította a padot én meg olyan jobbossal ajándékoztam hohy sirva fakadt és egyböl a tanáriba futott ...utána sem piszkálta és a lehető legtávolabb ult tőlem a fiu. ÁLLJ KI MAGADÉRT! És ne hagyd magad, meg lesz az eredménye meglátod. Légy határozott
2021. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ja és mellesleg úgy hogy én is 17 vagyok és lány létemre nehezebb kivívni a tiszteletet fiúkkal szemben.
2021. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!