Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit mások nem tudnak...

Mi az, amit mások nem tudnak rólad?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 08:46
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Lehet rossz, de hiaba gondolkodom, ilyen nincs.

Kb barhol, barmikor mindenkinek nyitott konyv vagyok.

Persze, nem mindenki tud mindent, de csak mert annyit nen beszelgetunk, nem tudunk olyan melysegekbe eljutni.

2021. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég nyitott könyv vagyok, de azzal nem dicsekszem hogy most enyhe depresszióban szenvedek. Nem tudják hogy elég ocsmány házban élünk a családommal ("putri"). Nem tudják hogy anyum nem él.
2021. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják, hogy titokban 3D-s programokkal kezdtem el foglalkozni:)
2021. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem mondom el senkinek, hogy ne tudják rólam mások azt, amit nem mondok el. Szerintem egyértelmű a dolog, - de lehet, hogy csak nekem az!
2021. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan dolgok vannak, amit bizonyos rétegek nem tudnak rólam.
2021. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Távolabbi családtagok, akikkel jó, ha 5-7 évente találkozom, azt hiszik barátnőm van évek óta. Pedig korombeli sráccal élek. Csak nincs kedvem olyanoknak magyarázkodni, akikkel életemben 3x találkoztam. -"Van valakid?" -Igen, van. -"Baba nem lesz még?" -Még tervben sincs. És akkor nem megyek bele a részletekbe, hogy miért nem. Rájuk hagyom, hagy higgyék, hogy barátnőm van, nem magyarázkodom. A közeli családtagok persze tudják. (F)
2021. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem+lábfétises vagyok.
2021. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnak az enyhébb depressziómról, ahogy arról sem, hogy kicsit erősebb szorongással is küzdök.
2021. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tudom kifejezni az érzelmeimet, de vkinek sikerült. De ő kidobott az életéből. Most nagyon össze vagyok törve miatta, depressziós vagyok, sokat sírok, mégis a környezetemnek azt mutatom hogy én vagyok a legboldogabb ember a világon.
2021. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják hogy egyre magányosabb vagyok, és úgy érzem sosem leszek elég jó senkinek. Bár elvileg alaptalan félelem ez, elég sok dicséretet kapok a belsőmmel és a külsőmmel kapcsolatban is. És azt sem tudják hogy a magány miatt még jobban lökök el magamtól mindenkit, és azt hiszem csúszok vissza a középsúlyos depressziómba.
2021. szept. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!