Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Közületek volt már olyan, aki...

Közületek volt már olyan, aki tettlegesen rendezett le valamit egy másik emberrel?

Figyelt kérdés

Barátnőmre nagyon rá szállt az exe mostanában és le akarom állítani, mert a szép szóból nem ért.

Gondolkoztam rajta hogy ha megy haza (tudom hol lakik) vagy esetleg el csalogatni valahová és megverni vagy legalább is jól befenyíteni. Lehet hogy mostani barátnőm is segítene benne.


Valaki csinált már ilyet? Tudom hogy alapból ez rossz de most ez van. Tudnátok esetleg tanácsokat adni mire figyeljek mit csináljak mit ne pl? Lehet szerzek be egy maszkot is hogy ne ismerjen fel vagy hatásosabb anélkül?



2021. szept. 19. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért, zaklatja? Akkor a csaj sétáljon be a rendőrségre.
2021. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem lesz megoldva! Ez nem a rendőrségre tartozik
2021. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Férfi ember meg tudja védeni a csaját! Csak a csicskák nem képesek erre.
2021. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

am egy ilyen szituban a csajt értékelnéd fel az egekbe, ha ebbe tettleg beleavatkoznál és a vége az lenne, hogy dobja mind a két csicskát, mivel irányíthatóak vagytok.

pont ezért szakított az előzővel is, mert a srác elveszítette a nő feletti keretét.


annyi lenne ez, hogy azt mondod a nőnek-

-vágom, hogy imponál neked, hogy kanok versenyeznek itt érted, de a helyzet az, hogy nekem nincs időm ilyen éretelen játékokra.-

-elmegyünk veszünk neked egy új számot, az exedet pedig törlöd és tiltod mindenhonnan.-

-most elmegyek.

-gondold ezt át holnapra, hogy oké e neked.


és ennyi.

sza ros gonosz kurvákért verekedjen a ku rva anyuk.

ha pénzről lenne szó, na akkor lehetne miről beszélni és akár tettekig vinni adott üzleti ügyet.

de éretlen öntelt némberekért nem bunyózom.

és mivel a csaj nem hajlandó lekoccoltatni a srácot, ezért értelem szerűen imponál neki a vergődése a felértékelése.


ez egy játszma amit tol.

a pszichológia úgy hívja-harcoljatok értem-

egy gonosz negatív játszma.

buta embereknek tetszik az ilyesmi.

2021. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%

Na, mire jutottál?

Voltál már a Kékfényben?

2021. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!