Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Be oltattad már magadat covid...

Be oltattad már magadat covid ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen hányszor?


Milyik fajta vakcinát választottad?


Voltak mellékhatások?


Hogy érzed magadat azóta?

Kérni fogsz több oltást ha azt mondják nem elég a három?


Ha nem miért nem oltattad be magadat?


Be fogad később oltani magadat?


Mi a véleményed a covidról?


Hány éves és milyen nemű vagy?



2021. szept. 23. 16:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nincs időm ilyen mahaságokra. Nekem egy bukott diktátor nem fogja megmondani mit csináljak. Majd ha én úgy döntök, hogy kell nekem az a fos, akkor beadatom.
2021. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Igen, 2 Astra Zeneca van bennem. Volt láz, karfájdalom, szédülés, fejfájás. Egyelőre ha akarnék sem kapnék még harmadikat, mert nem telt le a 4 hónap, úgyhogy nem gondolkodtam még ezen.
2021. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
43%

2-szer

Pfizer-Biontech

Volt. Első után karfájás 4 napig, második után karfájás 2 napis és szédülés 1 napig.

Azóta minden rendben (most influenzásan ülök otthon kivételesen)

Ha kell a harmadik, akkor kell.

A Covid (Sars-cov 2) egy veszélyes vírus, ez nem vélemény, ez orvosi tény.

21/f

2021. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Igen, 2x. Pfizerrel, nem Mo-n élek, itt ezt adták a korosztályomnak. Az első után nem volt semmi, a második után karfájdalom, hidegrázás, láz, pár nap levertség. 3 nap után semmi bajom nem volt és azóta sincs. Itt ahol élek 3. oltás se kell, de ha kelleni fog, ám legyen. Több alapbetegségem van, inkább vállaltam az oltás mellékhatásait mint az esetleges covid mellékhatásait, és így legalább tudok utazni is.
2021. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%

Beolttattam magam, sőt nem is három, hanem négy oltást kaptam. Így adódott.

Tavasszal Magyarországon Szputnyikot kaptam. Semmi mellékhatása nem volt és az antitest-vizsgálat igazolta a védettség kialakulását.

De mivel sem WHO sem EMA (Európai Gyógyszerügynökség) jóváhagyása nincs, ezért nyugat-Európában a Szputnyik nem oltás papíron... ami problémássá teszi az utazást. Ezért három hónappal később kaptam Pfizert, hogy lehessen Európai Uniós oltási igazolásom. Mindkét adag Pfizer után levert voltam kb. 2 napig.

47F

2021. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%

2x kaptam Pfizert. Első után 1-2 napos karfájdalom, enyhe fáradtságérzetem volt. A második után éjszaka belázasodtam, gyenge voltam. Fél nap alvás után úgy keltem fel, hogy minden panaszom megszűnt, mint amit elvágtak.

Dolgoztam covid osztályon, közvetlenül láttam, mire képes kevésbé szerencsés embereknél ez a vírus, és a legrosszabb, hogy nem kiszámítható. Halt meg olyan, akiről nem gondoltam volna, és leküzdötte olyan beteg, akiről azt hittem, nem sok esélye lesz ellene.

30/N

2021. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
46%

"négy oltást kaptam ... Tavasszal Magyarországon Szputnyikot kaptam ... három hónappal később kaptam Pfizert"

Akkor hogy jön ki a négy? Két Szputnyik volt?

2021. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
2x pfizer semmi mellékhatás, ha nagyon kell beadatom harmadszor is 38f
2021. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%

Harmadszor is a Pfizert adatnád be?

Én most ott tartok, hogy aki harmadszor is Pfizert akar, az se biztos, hogy azt kap, ha jól veszem észre, merthogy az oltó orvos dönti majd el a helyszínen... És mi van, ha a doki szerint is lehetne tulajdonképpen Pfizer, de az éppen nincs az adott helyszínen? Akkor újabb időpontot kell foglalnia az illetőnek? Vagy hogy működik a rendszer?

2021. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%

#19 pfizert , modernát esetleg astrát. De egyenlőre még nem tartunk ugye ott :). Még csak a rizikófaktorosokat riogatják.

Én igazából elsőre is pont lecartam , de kellett a kártya...

2021. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!