Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Be oltattad már magadat covid...

Be oltattad már magadat covid ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen hányszor?


Milyik fajta vakcinát választottad?


Voltak mellékhatások?


Hogy érzed magadat azóta?

Kérni fogsz több oltást ha azt mondják nem elég a három?


Ha nem miért nem oltattad be magadat?


Be fogad később oltani magadat?


Mi a véleményed a covidról?


Hány éves és milyen nemű vagy?



2021. szept. 23. 16:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
#17-es: tavasszal 2* Szputnyik, 3 hét különbséggel, ahogy elő van írva.
2021. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem oltattam be magam.


"Ha nem miért nem oltattad be magadat?":

Mert nem foglalkozok hülyeséggel. Átestem rajta, és olyan mint amire számítottam: semmilyen.


"Be fogad később oltani magadat?":

Kizárt dolog. Akármilyen korlátozást hoznak be, az nem fog érinteni.


"Mi a véleményed a covidról?":

Marhaság.



"Hány éves és milyen nemű vagy?":

24, F

2021. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem oltattam be magam és nem is fogom.

Egyrészt azért, mert voltam covidos, 2x is és ha nem tesztelnek le nem is tudtam volna róla.

Másrészt pedig undorító, fasiszta módszerekkel próbálják ráerõszakolni az oltást az emberekre és én ezeknek a fasiszta szarháziaknak nem hódolok be, nem könnyítem meg a dolgukat. Most már akkor sem, ha kiderül, hogy nincs káros következménye a szurinak.

2021. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Megkérek mindenkit senki se pontozzon le senkit,itt nincs rossz válasz,csak vélemények.
2021. szept. 23. 22:36
 25/28 anonim ***** válasza:
83%

Kétszer eddig, de nemsokára lejár a 4 hónap.


Sinopharm. Mellékhatás nem volt.

Oltási reakció az elsőnél 4, a másodiknál 2 nap vállfájás.


Ugyanúgy érzem, mint előtte.


Kérni fogok több oltást, ha nem csökken a veszélyessége a vírusnak, pláne krónikus betegként, apum meg full veszélyeztetett.


A COVID az elmúlt évtizedekben megszokottaknál erősebb vírus. Nem #mindmeghalunk, de azért erős. A világszerte bevezetett intézkedések, a bezárások, maszkozás, oltások csökkentették a fertőzöttek számát. Különben ha szabadon engedték volna a kórt, akkor még a leggazdagabb országok egészségügyei is telítődtek volna és sokkal magasabb lenne a halálozás is.

Amúgy a harmadik hullám alatt volt pár hét, amikor annyi halálhírről hallottam (és tényleg COVID-ban, NEM mellékesen COVID-os is volt, HANEM COVID-os lett, súlyos lett, elhunyt), hogy azon gondolkoztam, hogy '56 óta kevesen lehetnek hazánkban, akinek a környezetében ennyien halnak meg pár hét alatt. Nagyon durva volt még hallani is és látni a gyászolókat/megrendült embereket.


28N

2021. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Scream85 ***** válasza:
65%

Be vagyok oltva 2x Pfizerrel. Mindkét alkalomnál pár napig tartó izomlázszerű fájdalom volt a karomban.

3.-at (és többediket) nem fogok kérni.


35/F

2021. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
31%
Nem és soha nem is fogom.
2021. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
59%

"Ha igen hányszor?"

Egyszer


"Milyik fajta vakcinát választottad?"

AstraZeneca


"Voltak mellékhatások?"

Igen, egy teljes napig 39-es lázam volt, meg fájt mindenem, meg még 2 napig nagyon fáradt voltam


"Hogy érzed magadat azóta?"

Elvagyok, egyelőre nem tudok semmit amit az oltás okozott volna, habár az emésztésem azóta nem olyan jó.


"Kérni fogsz több oltást ha azt mondják nem elég a három?"

Egy oltást vettem csak fel, a másodikat nem, mivel az első után olyan dolgokat olvastam róla, ami miatt nem akartam felvenni... Egyébként egyetemista vagyok, előfordulhat, hogy kötelezővé teszik az egyetemen, nyilván akkor fel kell venni a másodikat is. Aztán majd meglátjuk.



"Ha nem miért nem oltattad be magadat?"

Lásd előző pont.


"Be fogad később oltani magadat?"

Ha muszáj, ahogy fentebb írtam.



"Mi a véleményed a covidról?"

Van probléma, de közel sem akkora, mint amilyennek a politikusok és a média beállítja. (A halottak javarésze már amúgy is idős volt, vagy olyan, akinek más alapbetegsége is volt)



"Hány éves és milyen nemű vagy?"

23, férfi.

2021. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!