Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki olcsó élelmiszereket...

Ciki olcsó élelmiszereket venni, noname whisky-t, úgy hogy 70-130 ezer ft-os cipőket hordok?

Figyelt kérdés

Én úgy vallom ha kevés a kereset, és limitáltak az ember lehetőségei, akkor muszáj a gyomron keresztül spórolni kicsit, képmutatás de ez van.

Az még szerintem rosszabb, amikor megveszik a legújabb telefonokat de magára nem ad.

Ezeket akkor csinálom amikor tudom hogy mit szeretnék venni, és mennyibe fog kerülni.

Te csinálsz ilyeneket?


2021. okt. 7. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ebben a viszonylatban ciki.
2021. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem, engem nem érdekel. Azt csinálsz amit akarsz. :)
2021. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A pénze mindenki sajátja, úgy költi el, ahogy akarja.

Pénzköltés terén csak az a ciki ha pl vannak gyerekei, és az ő életminőségük romlik a szülő luxuscipői miatt.

2021. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
A cipoid csak utanzatok, és sokan látják ezt, tehát a pocsék whisky se lesz nekik meglepő.
2021. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül ciki, mindenkinek más a fontossági sorrend
2021. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4

Hát igen, ettől tartok hogy azt gondolják hogy 70 helyett volt 20.... na de szerencsére nem gucciról beszélünk :)

Én ruhamániásként látom máson ha eredeti vagy nem.

2021. okt. 7. 20:25
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Inkább arra költs, hogy minőségi anyagot tömj a bendődbe. Cseszheted a külsőd, ha tönkreteszed magad belülről. Adni pedig magadra nem azt jelenti, hogy 300K forint értékű ruhában mászkálsz. Én rajtam farmer meg paraszt póló van nyáron, a kettő együtt ér vagy 10K forintot talán, mégis adok magamra, mert nem nézek ki hajléktalannak. Ha jóláll, akkor jó. Úgyhogy én azt javaslom, hogy inkább arra figyelj, mit pakolsz a gyomorba. Sokkal fontosabb, mint más emberek véleménye a külsődről, amivel amúgy sem törődünk egyáltalán. Mármint a véleményekkel.
2021. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Farmernadrág, bicikli, otthon nincs mit megenni😂.

Gondolom szeretnéd mutatni a világnak, hogy te is vagy valami, vagy mész valahova. Ezért amit látnak mások, arra költessz. Otthon meg eszed a margarinos kenyeret(a zsír drága neked), iszod a pancsolt piákat. Megsúgom, le se szar senki. Amúgy nem ciki, inkább olyan szánalmas, sajnálatra méltó.

2021. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8

Igen, tizenévesként nem vágyhattam úgy semmire, lett egy normális szakmám, viszont idehaza nem fogom belőle megtudni hogy mi az a nagybetűs jólét, kicsit önámítás hogy idehaza ilyen a helyzet, szomorú hogy ugyanazt a munkát végző alkalmazott nyugaton nem úgy él mint én, annak meg is van az amit akar, és figyel magára is azért.

2021. okt. 7. 21:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont forditva csinalom. Noname de tetszo, jo minosegu ruhakat hordok, es jo sajtokra, minosegu husra, borra, kajara adok ki penzt. Nem latjak masok, de nem muanyagos vegyszeres szarokat eszem. A latszatra szarok.
2021. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!