Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki olcsó élelmiszereket...

Ciki olcsó élelmiszereket venni, noname whisky-t, úgy hogy 70-130 ezer ft-os cipőket hordok?

Figyelt kérdés

Én úgy vallom ha kevés a kereset, és limitáltak az ember lehetőségei, akkor muszáj a gyomron keresztül spórolni kicsit, képmutatás de ez van.

Az még szerintem rosszabb, amikor megveszik a legújabb telefonokat de magára nem ad.

Ezeket akkor csinálom amikor tudom hogy mit szeretnék venni, és mennyibe fog kerülni.

Te csinálsz ilyeneket?


2021. okt. 7. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég ciki, mert az egészséged sokkal fontosabb lenne.
2021. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nyilván, de mindenre nem lehet forintból odafigyelni, legalábbis van pár kivétel.
2021. okt. 7. 22:31
 13/18 anonim ***** válasza:

Irritálnak az ilyen kifele villantós, de csóró emberek. Miért akar mindenki gazdagabbnak látszódni, mint amilyen?


Az olcsó wiskeyt meg nem is értem. Valószínűleg rossz az íze, tehát azért nem iszod, ha meg az alkohol kedélyjavító hatását akarod érezni, akkor meg miért nem bort veszel? Abból lehet olcsón is olyat venni, aminek van élvezeti értéke.

2021. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

Ettől nem fogok gazdagabbnak tűnni, viszont attól hogy az ország javarészt csóró, hitelekből oldják meg a dolgokat, én nem tehetek róla, a fizetésekben keresendő a probléma, vagy nekem is úgy kéne csinálnom hogy magamra dobálok valamit reggelente, aztán jó az úgy? :)

2021. okt. 8. 00:41
 15/18 anonim ***** válasza:
93%

Igen ciki, sőt felelőtlen hozzáállás, a szervezeted nem fogja ezt meghálálni, nyoma lesz.

Én nem csinálok ilyeneket, max 20-30 ezret költök cipőre, holott 500 ezres fizetésem van.


De azt csinálsz amit akarsz, ne érezd magad kellemetlenül, ha neked így jó akkor "üsse kavics" :D

2021. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"vagy nekem is úgy kéne csinálnom hogy magamra dobálok valamit reggelente, aztán jó az úgy? :)"


Azért a 130 ezer forintos, megindokolhatatlan árú divat cípő és a "magamra dobálok valamit reggelente" között eléggé sok szint van. Például mi a kifogásod a 20-30 ezer forintos ársávban lévő cipőkkel szemben? Ezek már elég strapabíróak, jól néznek ki, kényelmesek és egészséges őket hordani, mégsem kerülnek egy havi minimálbérbe.


És a kérdésre válaszolva: igen, inkább dobálj magadra valamit reggelente, minthogy szemetet eszel. 10 év múlva a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen ruha volt rajtad, de ha most tönkreteszed az egészségedet, azt bizony nagyon fogod bánni.

2021. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16

Van egy 17 ezer ft-os adidasom amiben vezetni szoktam, hogy a drágább cipők ne törjenek meg a folyamatos pedál használattól, azért nem az elérhető árú cipőket keresem mert azok sok emberen ott vannak.


Egyébként 3-4 féle vitamint szedek a C-n kívül, ettől függetlenül megeszem a virslit, meg olyat amit mások nem nagyon, alkoholt akkor veszek olcsóbb árban ha megkívánom, de nincs kedvem egy üveg Jameson-ra kiadni 5 ezret, olyankor megteszi egy silányabb 2999-es is.

2021. okt. 8. 18:06
 18/18 anonim ***** válasza:

"Van egy 17 ezer ft-os adidasom amiben vezetni szoktam, hogy a drágább cipők ne törjenek meg a folyamatos pedál használattól, azért nem az elérhető árú cipőket keresem mert azok sok emberen ott vannak."


Én 15-30 ezer között szoktam venni cipőket, megmondom őszintén, hogy akárhogy is töröm a fejemet, egyetlen egy olyan alkalomra sem emlékszem, hogy bárkin olyan cipőt láttam volna, amilyen nekem is van. Mondjuk amúgy sem nézi a világon senki sem, hogy egy férfin milyen cipő van, szóval ha véletlenül valami szűkebb körben valakivel egyforma cipőm lenne, azt sem venné észre a világon senki sem.


"Egyébként 3-4 féle vitamint szedek a C-n kívül, ettől függetlenül megeszem a virslit, meg olyat amit mások nem nagyon,"


Nem feltételenül a vitaminhiánytól lesz bajod, hanem az egyoldalú étkezéstől és a makrotápanyagok nem megfelelő arányától/mennyiségétől. No meg igazából önmagában a vitaminszedésnek kb. semmilyen jelentősége nincs, mert a felszívódásuk sokszor kétséges, plusz sokat túl is lehet adagolni.


"alkoholt akkor veszek olcsóbb árban ha megkívánom, de nincs kedvem egy üveg Jameson-ra kiadni 5 ezret, olyankor megteszi egy silányabb 2999-es is."


Nem én akarok a 130 ezres cipőid után sznobnak tűnni, de az 5 ezres whiskey ugyan olyan kommersz mint a 3 ezres. Ezek a tömények között kb. olyanok, mint a 700 forintos borok a legalsó polctól egyel feljebb: berúgni be lehet tőlük, de nem az ízéért isszák az emberek...

2021. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!