Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszeres hazudozó vagyok....

Kényszeres hazudozó vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szórakozásból azt hazudtam a barátnőmnek hogy meleg vagyok és amikor megpróbált engem cáfolni arra csak azt mondtam hogy "én csak jobban tudom mi vagyok, nehogy már jobban tudd"

Néhány óra múlva elmondtam neki hogy amúgy nem.

Azt hiszem egy hónappal később megint ezt hazudtam este és olyanokat mondtam hogy pl "én nem akarok nők mellet aludni" és akkor ha jól emlékszem nem is aludtam vele együtt. Nem sokkal később megint elmondtam neki hogy amúgy hetero vagyok.

Volt hogy azt kamuztam megsüketültem a bal fülemre. Azt hazudtam hogy nagyon fáj, sípol, és vérzett. Amikor nem látott senki direkt egy papírtörlőt tekertem a fejemre hogy eltakarja a bal fülemet hogy megkérdezzék miért van a fejemen? Azt válaszoltam hogy mert vérzett.

A végsőkig kitartottak emellett, a füleszeten befolyásoltam az eredményeket úgy hogy tagadtam hogy hallanám a hangokat a füles bal oldalából.

Kórházba is mentem végül hirtelen halláscsökkenés diagnózissal. Öt napon keresztül kaptam a szteroidos szurit a fülembe, meg ezt is képes voltam bevállalni. A szuri előtt jelentkeznem kellet még egy vizsgálaton ahol a gép képes volt megállapiani hogy a fülem felfogja e a hanghullámokat. Én ezt tudtam hogy ezt már nem tudom letagadni, szóval fogtam magam és le léptem a kórházból. Ez az egész három-négy hónapja volt azóta nem voltak semmi ilyen komolyabb hazudozásaim.

Ezeket pusztán csak szórakozából csináltam, érdekelt hogy mennyire fognak nekem hinni, ki hogy reagálna hasonló szituációkban, kíváncsi voltam mennyire tudnám ezt előadni...



2021. okt. 10. 02:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kérdésnél is hazudtál
2021. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azóta elgondolkodtatam ezeken a történteken.

Lehetséges hogy hajlamos vagyok a münchausen szindrómára?

2021. okt. 14. 12:33
 13/14 A kérdező kommentje:
Most ugrott be, igazából a fő ok amiért ezt csináltam, az hogy így akartam leszokni a dohányzásról. Akkor még csak két napja dohányoztam hogy még akartam vonni magamtól. Olyan helyre akartam kerülni ahol aztán nem tudok cigizni akkor sem ha akarok. Erre a kórház tökéletes volt. Mondtam a családtagjaimnak hogy ne hozzanak be nekem cigit.
2021. okt. 14. 12:39
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj még
2021. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!