Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a nagy melegben...

Szerintetek a nagy melegben előzékenyebbeknek kénne lennie az embereknek a kismamákkal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
49%
Nem, miért kellene?
2019. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Pl mert nehezebben viselik a meleget
2019. jún. 11. 10:34
 3/69 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen kellene. Csak sokan úgy vannak vele, mint az első, hogy "ugyan minek?" De szerencsére azért vannak intelligens emberek is. Melegben a kismamáknak és időseknek fokozottabb a veszély, ugyanis leesik a vérnyomás és könnyebben ájulásközeli állapot lehet a vége.
2019. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Miből gondolod, hogy a másik könyebben viseli? Nem látod rajta, hogy nem e magas vernyomasos, trombózisos, vagy keringési problémákkal esetleg migrénnel küzd.
2019. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
66%

Oké, bárki viselheti rosszul na de drága 3-as akin LÁTOD hogy veszélyesebb rá nézve azzal nem vagy előzékenyebb?? Emberek ne legyetek már ennyire sötétek! Ennyi erővel te soha nem engedsz leülni a buszon kismamát mondván hát "másnak is lehet rossz a lába" vagy "más is lehet hogy épp beteg"


Akin látszik hogy neki nehezebb lehet azzal legyünk már előzékenyebbek

.... komolyan, emberek vagytok ti is, empátia legyen már és józan ész!

2019. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, 4-nek szólt egyértelműen.
2019. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
83%

#4: Azt te látod a kismamán, hogy neki nincs magas vérnyomása, diabétesze, vagy más egészségügyi problémája? Ezek közül sok pont a terhesség alatt jön elő.

Akkor is, ha 20 éves és vékony.

2019. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Akkor minek átadni a helyet is?

Jó persze nem látni másokon hogy épp neki is vannak problémái de egy kismamán csak látni a pocakját.

Vagy én gondolom rosszul?

2019. jún. 11. 10:50
 9/69 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, Te jól gondolod. Csak sajnos vannak kevésbé okosan gondolkodó emberek is, vagy csak a szimplán 'leszarom'-típusok.
2019. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
25%
Honnan látod rajta? Ah, értem, ha nagy a hasa,akkor rászorul. Értem. A magas vérnyomás nem látható, te agyatlan, ahogy kb semmi más betegség és probléma sem. Nem, nem adom át a helyet csak azert, mert valaki terhes, ha nekem valami problemam van
2019. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!