Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt rossz ember vagyok?

Emiatt rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

6 éve élek párkapcsolatban az első szerelmemmel, csak vele szexeltem, senki mással még. 12 év van köztünk. Én a 20-as éveimben vagyok, ő a 30-asban.


Mostanában azt érzem, hogy megromlott a kapcsolatunk, mert elég sokat veszekszünk.


Olyanokat gondolok, hogy ha esetleg eljutunk a szakításig, akkor kiakarok fordulni önmagamból és sokat tapasztalni, szexelni.


Emiatt most tényleg rossz és gusztustalan ember vagyok?



2021. okt. 26. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy vagy rossz ember! Hajrá! Kipróbálhatsz egy csomó dolgot, tedd is meg nyugodtan, ameddig csak jólesik! Mi, férfiak is ezt csináljuk.
2021. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Az idő ketyeg, és mire 30-40 leszel bánni fogod hogy nem élted ki magad fiatalon.
2021. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy vagy rossz ember! Pótold be, ami kimaradt. Én kiéltem magam fiatalon, amennyire kellett, így mire férjhez mentem, már pontosan tudtam, hogy mit akarok, és nem kell azon keseregnem, hogy jajj ez vagy az kimaradt. Sosem fogom megcsalni a férjem.
2021. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ezek teljesen természetes szükségletek. Már amíg szükséglet... akkor lesz rossz, ha vágy,ha valamilyen pótcselekvés, ha valamit kompenzálsz. És a lényeg, hogy a magánéletet nem igazán kéne mutogatni sosem a külvilágnak, így teljesen mindegy, hogy kivel hogyan vagy együtt, ésmilyen kapcsolat célkából,amíg abból neked hasznod van (és jó esetben kölcsönös haszonszerzés is)
2021. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem nő vagy.Minden nő vágyik ilyesmire.Ha szakítás után teszed,nincs azzal semmi baj,ha ezek őszinte vágyak.
2021. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó szakításom óta én is így vagyok, mégsem tudom megtenni, pedig tudom hogy pár év múlva bánni fogom hogy nem éltem ki magam. De valahogy az értékrendem nem engedi
2021. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem vagy rossz ember egyáltalán emiatt

# 6 voltam

2021. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!