Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire jól áll...

Tényleg ennyire jól áll minden ember anyagilag, hogy még a halottak napja is a 4 napos pitsa áztatásról szól még a halottak napi hosszú hétvégén is?

Figyelt kérdés
Mit hallani a rádióban, tv ben... Meg telt az összes hotel az ünnepekre. Közben meg Mindenszentek, Halottak napja. Ennyire bunkó ember a magyar, hihetetlen. Érdekes, én temető jarassal töltöm ezt a hétvégét, nem pitsa áztatással valami vidéki luxus hotelben. Szívből kívánom, hogy a 4.covid hullám miatt újra TELJES ZARAS legyen és az ilyen sznob rohadt családok otthon kelljen üljenek, mint tavaly!

2021. okt. 29. 14:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok kulturáltan fogalmazni: nem vet a személyiségedre jó fényt, ahogyan a többi emberhez viszonyulsz. A probléma annyi ezzel, hogy szellemi igényed sincs arra, hogy megpróbálj ebből önerőből kikecmeregni, - egyszerűbb gyűlölködni, mint gondolkodni és cselekedni. Hasonló ember vagyok, mint te, de a lényeges különbség kettőnk között az, hogy a saját igénytelenségemet belátom és nem másokat teszek ezért felelőssé, nem másokat gyűlölök ezért. Az már csak hab a tortán, hogy egy ezt úgy publikálod nyilvánosság előtt, mint ha ez lenne a helyes! Szerintem erőt kellene venned magadon és meg kellene próbálnod megkeresni a helyzetedből a kiutat, ha nem vagy elégedett a téged körbe vevő környezettel.
2021. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!