Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziósak vagytok a vírus...

Girlll3 kérdése:

Depressziósak vagytok a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Mindenféle korlátozások és a szabad élet látszata is megszűnt. Minden ekörül forog. Mintha csak ez az egy betegség lenne. Hogy éreztek ezzel kapcsolatban?

2021. nov. 12. 16:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem önmagában a vírus miatt, de az is nagyon sokat rontott a mentális egészségemen. Jelenleg ugyan nincsenek érvényben különösebb korlátozások (csak maszkot kell viselnem, de az engem annyira nem zavar), de nem lehet tudni ez meddig lesz így, mikor kell átállni online oktatásra, mikor ürítik ki a kollégiumokat, mikor hozzák vissza a kijárási korlátozást, mikor zárnak be mindent vagy úgy egyáltalán mikor lesz ennek az egésznek vége. Ez a sok bizonytalanság, a kiszámíthatatlanság és az, hogy esetleg megint visszaköszön a korlátozásokkal teli távoktatásos időszak (ami engem nagyon megviselt, sosem szeretném újra átélni) és az, hogy körülettem is mindenki erről beszél, mind szorongással töltenek el.
2021. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21: "...és az, hogy körülettem is mindenki erről beszél, mind szorongással töltenek el."


Jól látod, ezen van a lényeg!


Mindahányszor meghallom ezt a témát bárhol is, egyre jobban biztos vagyok benne, hogy a hülyeség nem ismer határokat. ...és abban bízok csak, hogy minél több ember elpusztul a picsába, mert így élni bár lehet, de nem szabad! :-)


Különben meg nagyívben leszarom ezt a témát, lassan már inkább szórakoztat a sok hülye ember és kiváncsian várom milyen szarságot fognak még kitalálni és akarnak ránk erőszakolni.


...és szépen lassan fel is építek magamban egy tervet arról, hogy magamra kötök egy pokolgépet és bemegyek vagy a TV-be, vagy a parlamentbe... ...azt kiabálva, hogy: NE BIZZUK A VÉLETLENRE! :-)

2021. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én nem
2021. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mintha bezártak volna egy kartondobozba!

Covid alatt tönkrement sok munkahely üzletág. Komplett turizmus szórakozás művèszet.

3x rugtak ki. 2 x ki sem fizettek a covidra hivatkozva!

2022. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!