Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziósak vagytok a vírus...

Girlll3 kérdése:

Depressziósak vagytok a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Mindenféle korlátozások és a szabad élet látszata is megszűnt. Minden ekörül forog. Mintha csak ez az egy betegség lenne. Hogy éreztek ezzel kapcsolatban?

2021. nov. 12. 16:57
1 2 3
 11/24 Alain Delon ***** válasza:
58%
Szabad élet látszata megszűnt? Ma este moziba megyek, holnap meccsre. Mi szűnt meg?
2021. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Depressziós nem vagyok, nem szeretem egyébként sem, hogy úgy dobálóznak egyesek ezzel a betegséggel, mintha egy szimpla fejfájás volna. Na, de a lényeg, igen bosszant az egész, tönkrement a kedvenc éttermem miatta, a kedvenc fesztiválom 22 nyarán sem lesz megtartva, és szerintem le is húzhatják a rolót így, a koncertek, amikre még 19-ben vettem jegyet sorra maradnak el minden évben azóta.

December elején műtenek, de PCR teszttel indítok és ha pozitív, mehetek is haza, aztán ki tudja, mikor mehetek megint.

Szóval ja, elég sok negatívum van, céges utak elmaradtak, kick-off online lesz, pedig mehettem volna USÁ-ba.

El is kaptam idén, az sem volt kellemes.

2021. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Jelenleg egyáltalán nem érzem magamat korlátozva semmiben.

Az, hogy tömegközlekedésen maszkozni kell, nem hat meg túlzottan.

Ami tavaly év végén, idén év elején ment, na az felettébb rosszul érintett és meglehetősen értelmetlennek tartottam, de attól sem lettem depressziós.

2021. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá.
2021. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kissé depis. A lakosság egyik része a covidtól szenved, a másik része meg a korlátozó intézkedésekről. Ha most nem lesz rengeteg búvalb.szott, depressziós ember, akkor soha..
2021. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem, én egyébként is az vagyok, főleg a túlterheltség miatt. Egyszerűen nincs energiám, bármennyire is szeretném, annyira eluralkodott rajtam a szezonális depresszióm.
2021. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem. De ha bevezetik az online oktatást, akkor esélyes, hogy depressziós leszek.
2021. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Depressziós vagyok, de nem a vírus miatt. A virust semmiképp sem tartom jónak és sajnálom azokat, akik életére közvetlenül, vagy közvetve negatívan hat. Ami engem illet, pár éve örültem volna, ha kevesebbet kell emberek között lennem. Középiskolában is arra vágytam, hogy bárcsak ne kellene találkoznom az osztálytársaimmal. Az akkori önmagam most élvezné az egyedüllétet, csakhogy mire idáig jutottam az életben, már megváltoztam.
2021. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Depressziós azért nem vagyok és jelenleg Magyarországon nem igazán érzem magam korlátozva, de az elmúlt időszak megviselt, negatîv hatással volt a mentális egészségemre. Most sem vagyok még teljesen jól és engem is rettentően zavar az, hogy soha nem tudni, mikor fognak kitalálni valami új korlátozást, csak reménykedhetünk. Illetve az is zavar, hogy ugyanott tartunk, mint egy éve.
2021. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19: "Illetve az is zavar, hogy ugyanott tartunk, mint egy éve."


Mekkora üzlet ez apáááám... :-) Végtelenségig lehet húzni a hülyeséget, az emberek meg had dögöljenek meg... :-)

2021. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!