Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi oltásellenes...

Miért van ennyi oltásellenes ember?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 12:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
13%
Előbb-utóbb a Covid oltásból is csak évi egy fog kelleni. De addig is meg kell kezdeni a védekezést, különben örök életünkre karanténban ülhetünk.
2021. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Akkor majd ha csak 1 kell, akkor majd beoltatom magam :)!


Egyébként 6 millió ember be lett oltva, + akik már egyszer elkapták és védettek ami 800 ezer ember, + van tuti 200 ezer ember aki szintén védett, csak észre se vette, hogy beteg volt. Ez elvileg 70%-os védettség, még is a számok ugyan olyanok, mint amikor még kisebb volt a védettség mértéke.


Pedig az oltás az egyetlen megoldás a propaganda gépezet szerint. Mit kéne akkor még csinálni?


A védekezés már elkezdődött réges régen.

2021. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
A kritikai gondolkodást nem tanítják, okkal.
2021. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, azt soha egy felnőttől nem kérdezik meg, hogy miért nem oltatja be magát bárányhimlő ellen, amire végre már van oltás, és felnőttként elkapni sokkal veszélyesebb, mint gyerekként, még attól se, aki nem esett át rajta. De aki nem kér a kísérleti oltásból egy olyan betegség ellen, amin egyébként köszöni szépen, már gond nélkül átesett, az rögtön oltásellenes. Hol a logika?
2021. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%

Úgy értem, hogy oltásellenesnek a mainstream media azokat nevezi, akik nem kívánják beadatni maguknak.


Én ilyen vagyok, azonban szerintem kicsit túlzó ez a megnevezés. Én nem ellenzem azt, hogy gyártsák ezeket a vakcinákat, és hogy akik szeretnék, beadathassák maguknak. Ezzel semmi bajom, felőlem akár kúraszerűen hetente is nyomhatják a vénájukba.


Én nem szeretném saját magamnak beadatni, mert nem látom szükségét. Ehhez jogom van. Pont. És hagyjanak békén, csak ennyit szeretnék.


A kérdés tényleg az, hogy mi a tényleges oka annak, hogy erőszakolják a lakosságra az oltásokat. Miért bízzak meg bennük? Igazságon még nem nagyon kaptam őket az elmúlt 12 év folyamán, kétlem, hogy most táltosodtak meg. Én már csak ilyen régimódi vagyok, aki historikus adatok, tapsztalatok alapján állít várakozásokat. Eddig úgy hittem, hogy a különböző oltóanyagok, gyógyszerek hatékonyságát is hosszú évek kutatásai, historikus adatainak elemzése által igazolták a forgalomba bocsátás feltételeként. Azt látom, hogy ezeknél az oltásoknál ez elmaradt. Enélkül gyógyszerkísérletben vennék részt, klinikai kutatásban, ami meglehetősen sokba szokott kerülni a gyógyszergyáraknak - ám jelenleg ingyen végzik. Én nem vállalom az ingyenes kísérleti alany szerepét, főleg ha az életem nem forog közvetlen veszélyben.

2021. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

ahogy én észrevettem 3 okból.

1. a vakcina kísérleti és az esetleges mellékhatásaiért senki nem vállal semmilyen felelősséget.

2. a kórházban lévők 80%a 2 oltáson túl van.

3. az emberek 99%án úgy megy át a covid, hogy meg sem érzi, vagy 2 nap hőemelkedés 1 hét levertség és ennyi.

2021. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
Én kétszer voltam covidos. Az elsőt egy hónap alatt hevertem ki, de a másodiknál már csak a torkom fájt 2 napig. Majdnem 4000 az ellenanyagom, 6 hónap eltelte után is. 50-től jó az érték. Sok oltott ismerősömnek még a minimumot sem éri el, vagy pár százat. Melóba már egy csomóan betelefonáltak, hogy oltás után nagyon rosszul vannak. Nem egy már egy hónapja hiányzik. Egyik rokonom kórházba került a Pfizer után. Szerintem jogos a kérdésem : mi a francnak oltassam be magam ?
2021. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%

Nem akartam ide is politikát keverni, de bejött Orbán számítása. Sikeresen elcsámcsog a nép a gumicsonton, ahelyett hogy a lopásaival foglalkoznánk. Mindig egymásnak ugraszt bizonyos csoportokat, oszt jónapot. Jelenleg a legjobb téma az oltás. A menekültek már lejárt lemez.

Egy oltott is ugyanúgy lehet covidos, mint bárki más, sőt fertőzni is tud. Szerintem ők még veszélyesebbek, mint az oltatlanok, mert a hamis biztonságérzet miatt többet megengednek maguknak.

2021. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem gumicsont, mert a mesterségesen keltett hisztéria már megélhetéseket veszélyeztet.
2021. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
Aki akarja oltassa magát, aki bízik az immunrendszerébe az ne. Nekem az nem tetszik benne, hogy megtévesztik a manipulálható embereket a médián keresztül. Úgy reklámozzák az oltást, mintha pl akciós lenne a Lidlben a chips. Érdekes, hogy amit egyébként megveszel alapból pl.kenyér azt nem reklámozzák. Egyszer azt mondják, hogy 2 oltás kell, következőleg már 6-7, mert pl. lejárna a szavatossága. Ha megvették, már bizony akkor is eloltják ..Bizonytalanságban tartják az embereket.
2021. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!