Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a párok...

Miért van az, hogy a párok nagy része megcsúnyul a gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés
Mármint ezt teljesen naivan és rosszindulat nélkül kérdezem. Gyakran a nőkből zsíros hajú, gyűrött arcú, sminkeletlen, tréninggatyás anyu lesz, a fess, fiatalos, hajjal rendelkező férfiakból pocakos, borvirágos, kopaszodó apuka. Egy gyerek annyira kizárja, hogy az ember pl napi fél-egy órát foglalkozzon a saját külsejével, miközben a gyerek mondjuk alszik vagy mesét néz? Ha megnézel egy gyerekes harmincast meg egy gyerek nélkülit, égbekiáltó a különbség külsőleg, meg közmédia-profilok tekintetében is. Anyukának már a gyerek a borítója, profilképe, majdnem minden megosztása is, a gyerektelen volt évfolyamtárs meg itt nyaral, ott koktélozik, amott kulturálódik. Miért?

2021. nov. 23. 11:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

18: ezalatt pontosan mit értesz, hogy a nő nő, a férfi férfi marad, kifejtenéd, kérlek?


egyébként köszi a válaszokat, érdekesek és informatívak (többnyire). nem akartam senkit megbántani, de én valóban általánosnak érzem, sok ember a gyerek után kinézetileg leromlik. főleg akkor szembetűnő, ha megtekinted a gyerek előtti és a gyerek után feltöltött képeit a pároknak, és sokszor a férfiaknál a kopaszodás, aputestesedés, rozaceás arc igenis abban az 1-2 évben alakul ki, miután meglett a gyerek.


és ez valóban igaz, hogy akinek előtte nem a smink, az edzés és a divatos öltözködés volt a hobbija, az nem pont kisgyerekesként lesz bomba. szerintem a natúrabb nőknél is feltűnő, ha a régi képein aranyos arca volt és csinos, miniruhás alakja, aztán meg jóllakott napközis, gyűrött fejjel, csatakanca testtel pózol agyba-főbe a gyermekekkel. lehet, az illúziómhoz az is hozzájárul, hogy a gyerek előtti és a gyerek utáni élet ábrázolása radikálisan eltér ezeknél az embereknél.

2021. nov. 24. 08:53
 22/23 anonim ***** válasza:
27%
Megsértődtek az igénytelen prolik :D
2021. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

22!

Ilyen névvel és értékeléssel én nem biztos, hogy másokat degradálnék ;)

2021. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!