Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz, hogy az oltatlan...

Tényleg igaz, hogy az oltatlanok toleránsabbak, mint az oltottak?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy az oltatlanok nem fröcsögnek az oltottak döntése miatt és nem akarják lebeszélni őket az oltásról, míg az oltottak sokkal ellenségesebben kezelik az oltatlan embertársaikat és sokkal kevésbé viselik el az ellenérveket, szkepticizmust.
2021. nov. 27. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Már csak azon röhögök, hogy a nagy fizetett propaganda dokik a tv-ben már lekezdtek a 4. !!!! oltásról is beszélni.

értitek a 4. !!!! oltásról.

Nagyon sajnálom azokat akik bedőlnek még ennek a politikai propagandának, és egy nátha szerű vírus ellen ennyi mérget magukba adatnak.

2021. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Az ostobaságon kívül nem igazán van ellenérv.

Pl. az #1 is szépen hozza.

2021. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Igazad van. Még régen a bal és a jobb volt egymással harcban, most már az oltás a döntő. Én senkit se kezelek másként, nem érdekel, otja-e magát vagy sem, míg engem minden oltott nyaggat, hogy mikor adatom már be, mert ezzel őt is megölöm, hogy nem vagyok rá tekintettel. Mikor még csak influenza volt, ott se kérte mindenki, mégse estek egymásnak az emberek, mindenkinek a magánügye volt.
2021. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
nem , mi hatan dolgozunk abból 2 nem volt oltva . 2 nem oltott minden nap poénkodott beebeebee aztán az egyik szerdán a másik pénteken került a gépre
2021. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem fröcsögnek? csak napi 100 értelmetlen kérdést tesznek ki és minden kérdéshez odafirkálnak demagog dumákat. Gyakorlatilag már minden kérdés erről szól, hogy ők félnek, hogy bizonygatják, hog, mekkora birkák és nem értik az ész érveket.
2021. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

4-es!

Az a durva ezt a mesét, kicsit kiszínezve, átírva, minden hasonló kérdésnél előadod!

Te!

Díszkerámiaedény!

2021. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Én inkább agresszívebbnek mondanám őket.Ez nem általánosítás,hanem tapasztalat. Sokkal ingerlékenyebbek. És ezt nem csak én tapasztaltam.
2021. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen toleránsabbak.Kicsit off,de jó lenne,ha észrevennék az emberek,hogy az oltott-oltatlan ellenségeskedéssel csak eltávolodunk egymástól.Pont,hogy ebben a nehéz időben nem erre lenne szükségünk,hanem összefogásra.
2021. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Mindkét csoportban vannak nyugisabb és agresszívabb emberek is.
2021. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

Mivel 90%-ban az oltatlanok vannak kórházban, ezért tavaszra már erősen megfogyatkozik majd a számuk.

A temetőből pedig nem tudnak majd hülye és agresszív kérdéseket és válaszokat irkálni a gyíkra.

2021. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!