Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz, hogy az oltatlan...

Tényleg igaz, hogy az oltatlanok toleránsabbak, mint az oltottak?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy az oltatlanok nem fröcsögnek az oltottak döntése miatt és nem akarják lebeszélni őket az oltásról, míg az oltottak sokkal ellenségesebben kezelik az oltatlan embertársaikat és sokkal kevésbé viselik el az ellenérveket, szkepticizmust.
2021. nov. 27. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Az oltatlanok sokkal toleránsabbak, nem akarnak meggyilkolni egy élőlényt.
2021. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6os te meg egy busi vagy , majd az idő eldönti kinek volt igaza
2021. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Bár én már gondolkodtam rajta, hogy be kéne fejeznem a toleráns viselkedést, legalább családon belül. Oltott családtagjaim kábé egy hónapja minden nap nyomják, hogy hülye vagyok, amiért nem oltattam be magam, rengetegen halnak meg, én is kórházba fogok kerülni. Mostanra megbántam, hogy egyetlen rossz szó nélkül tudomásul vettem, hogy ők beoltatják magukat. De hát nem gondoltam, hogy ők képtelenek lesznek elfogadni az én döntésemet.
2021. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!