Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy egy...

Mi lehet az oka, hogy egy harmincas évei elején járó, falun lakó, középvezetői beosztású férfinak nincs se autója, se jogosítványa?

Figyelt kérdés

Az anyjával él kettesben egy tehermentes közepes méretű családi házban. Mind a ketten jól keresnek: az anyja vezető beosztásban, ő középvezetői beosztásban dolgozik, évek óta.

A lakásuktól az előző munkahelyére vonattal ment: 2 km az állomás tőlük, és az ottani állomástól 2 km a volt munkahelye, vonattal 1 megálló, 8 perc. Kocsival nincs 10 km az út.

A mostani munkahelye 4 km-re van. Ha olyan munkatársa van beosztva aki helyi, azzal viteti magát kocsival; ha nincs, akkor gyalog megy.


2021. nov. 30. 07:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Engem mindig megdöbbent, h mennyire elvannak itt emberkék foglalva mások magánéletével...

Mennyire szánalmas vagy baszki

Jó, hogy nem arról írsz ki kérdést, h miket eszik, meg miket szarik...🤮

2021. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
vagy valamiért nem lehet neki , pl epilepsziás vagy mittudomén, mire nem adnak
2021. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Bocs az off-ért, de a 11-esre reagálnom kell!


Nyugodj meg, még ilyen is van! Egyszer jött át a szomszédom, kopogott, de nem tudtam neki ajtót nyitni, mert a mellékhelységben voltam! Erre jön vissza 10 perc múlva, hogy hol voltam! Mondom, WC-n! Azt mondja: ilyen sokáig? Jó, hogy nem már azt is megszabja, hogy meddig meg mikor lehetek WC-n! 🤣

2021. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

Ilyet ismerek én is. Annyi különbséggel, hogy az autó céges, és a sofőr is. Minden reggel megjelenik érte a fekete négykarikással, ficsúr beül az "igazgatóiba" (azaz jobb hátra), és a sofőrje viszi dolgozni, meg ha szükséges "kiszállásra" vidékre, külföldre.

Lennék a sofőr helyében, mert amikor a főnök nem támaszt igényt, akkor ő oda megy a kocsival, ahová akar, ha pedig a főnök hétvégi wellnessezni akar, akkor a sofőrnek ugrania kell mondjuk péntek délutántól hétfő reggelig, de neki is külön szoba van fizetve, és viheti a barátnőjét is ilyenkor.

Mindemellett 4-500 nettót keres.

Hogy a ficsúr mivel foglalkozik -nos nem szeretném tudni. :)

2021. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!