Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyit számít ez?

Tényleg ennyit számít ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallottam és olvastam már,hogy egy ember megítélése mennyire függ a viselkedésétől is.Konkrétan a kisugárzásra gondolok.A külvilág ugyanarra a személyre egészen másképp tekint aki szomorú,lehajtott fejjel közlekedik,magába fordul,szürke,unalmas jelenség az emberek számára.Mint aki érezhetően rendben van önmagával,vidám,mosolygós,felemelt fejjel közlekedik.

Mondjuk egy ismerkedős témánál mennyit számít ez? Mert akinek előnytelen a külseje az teljesen mindegy hogy viselkedik.Vagy az is sokat tud dobni a dolgokon hogyha jobb ilyen téren a kisugárzása? Önmagához képest így vonzóbb lesz,és nem esélytelen az ismerkedésre?



2021. dec. 5. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Akinek előnytelen a külseje hiába csinál bármit is, soha nem lesz sikere
Akinek előnytelen a külseje, de jó a kisugárzása előbb utóbb sikerrel járhat
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

rengetek embertol lehet hallani, hogy a magabiztossag vonzova tesz szamukra valakit:D ha azt latjak hogy biztos vagy abban amit csinalsz, az ad egy valamilyen szintu elonyt

tutira eselyesebb hogy szeretnenek olyannal baratkozni vagy ismerkedni, akin mar elsore azt latjak hogy sokat mosolyog, nevet, beszel a korulotte levokkel, de ez szerintem azon is mulik, hogy hogyan van "osszerakva az arcod"

vannak akiknek kedves szeme van, valakiben eppen a kusza fogai a szepek, vagy az hogy mindig mutogat mikozben magyaraz

nem tudhatjuk hogy kiben mi fog meg, mindenkinek mas az erdekes

az introvertalt embereknek erdekesek az extrovertaltak, de lehet hogy eppen egy extro fog orokbefogadni, ami egyebkent nagyon edes ahogy kiegeszitik egymast.

2021. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
74%
Még annál is többet számít! Figyeld majd meg, amikor lesz párod. Ha boldog vagy, szinte ragadnak rád az ellenkező neműek. Mintha az ÉLET egy nagy játékos lenne, ami akkor ad, amikor amúgy is van, és akkor vesz el, amikor amúgy vesztésre állsz. Pedig csak a kisugárzás teszi az egészet. Ha rendben vagy magaddal, akkor tudsz ADNI. Ha rühelled magad, csak kapni akarsz. Ez pedig kilométerekről meglátszik.
2021. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez egy nagyon érdekes téma ezért semmiképp ne hagyjuk még elsüllyedni a weben. Én mostanában burtális mértékben bizonytalan vagyok amit szerintem "kiszagolnak" hiába igyekszem mosolyogni, ezért vagyok itt.
2021. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet inkább az a bajom hogy szinte már görcsösen próbálom "jól érezni magam" hogy könnyebben ismerkedjek bárokban. (Előző #3 vagyok)
2021. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!