Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok mert...

Rossz ember vagyok mert idegesítenek a gyerekek, ezért nem is szeretnék sajátot és ezzel szüleimet is el szomorítom?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 18:10
1 2 3
 11/21 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy vagy. Rossz ember akkor lennél, ha mások nyomására bevállalnál egy gyereket, akit aztán leszarnál mert nem akartad. Akkor meg hű de rossz szülő lennél. Az embereknek semmi se jó, ezért kell a saját életünket élni.
2021. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
13%

6-os!

Hogy jön ide a kutya? Nem értem az ilyen felfogást, ha anyád is kutyát választott volna helyetted, akkor most nem itt ugatnál, hanem az óladban. Ha mindenki ilyen "okos, megfontolt" lenne, mint te, akkor kb 100 év múlva meghalna az utolsó ember is.

Nem rossz ember aki nem akar gyereket, ez a társadalom hibája. (Amennyiben hibának tekintjük, hogy egyszerűen elfogynak az emberek) De az, hogy inkább kutya... Ezt nem tudom megérteni.

2021. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy minden hasonló jellegű kérdésnél be kell dobni a “Bezzeg, ha a szüleid…” dumát. Kit érdekel, hogy a kérdezőnek vagy bárki másnak a szülei anno, sok-sok évvel ezelőtt hogy döntöttek?? Az az Ő döntésük volt, ők jó eséllyel akartak gyereket, így vállaltak, míg a kérdező, a 6-os kommentelő és még sokan mások pedig nem akarnak, ezért nem fognak vállalni, ennyi. Mit kell fennakadni azon, hogy ki mit tartana inkább helyette?! Magánügye. Ha ő szívesen/szívesebben foglalkozik egy kutyával (akivel egyébként lényegesen kevesebb probléma van, mint egy gyerekkel) vagy egy macskával vagy egy hörcsöggel vagy akármi mással, mint egy gyerekkel, akkor szíve-joga, miért kell ebbe belekötni meg fennakadni rajta?
2021. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy festménnyel meg még kevesebb gond van.

Nem lehet összehasonlítani egy kutyát, meg egy gyereket, az rendben van, hogy nem akar gyereket, de hogy gyerek helyett kutyát, az nem normális. Egyébként kutya gyerek mellett is lehet.

2021. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14


Mi a “normális”? Mindenkinek más, szerintem teljesen rendben van ha valaki kutyát nevel gyerek helyett. Ugyanúgy egy élet.

2021. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
És ki a franc hasonlított össze itt kutyát gyerekkel?! Azt írta a hatos, hogy ő inkább kutyát nevel, nem gyereket, ami egyébként teljesen rendben van, szóval lehetőleg ne te döntsd már el, hogy kinek mi a normális, oké?
2021. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

16-os!

Én azt döntöm el, hogy nekem mi normális, meg mi nem. Itt mindenki azt dönti el, hogy saját maga szerint mi normális. Ilyen kérdésre az emberek a saját véleményüket írják le.

A 6-osnál egyébként az az összehasonlítás, hogy gyerek helyett inkább kutyát. A kutyát nem gyerek helyett tartja egy normális ember. Nekem az nem normális, aki úgy bánik a kutyájával, mint ahogy egy gyerekkel kell.

Egyébként globálisan a demográfiai egyensúlyhiány elég nagy probléma, szóval ilyen értelemben nincs teljesen rendben, hogy valaki nem akar gyereket.

2021. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Globálisan rohadtul túl van népsedve a Föld
2021. dec. 24. 13:18
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt te okoskodsz úgy, hogy senki nem kérte a véleményed a kommentelők által írottakról. 🤷🏻‍♀️A kérdésre kell válaszolni, nem a másikba belekötni, csak mert neki más a véleménye adott dologról, mint neked.


Amúgy pedig így van, ahogy a kérdező írja. Globálisan már most óriási probléma jelent a túlnépesedés, a Föld nyög alattunk, aminek a következményeit és a hatásait mi is érezni és viselni fogjuk a jövőben! Úgyhogy de, teljesen rendben van, ha valaki nem akar gyereket. Pláne, hogy ez az ember legbensőbb magánügye! Senki nem gondolhatja komolyan, hogy majd azért fog bárki is akarata ellenére szülni, mert jaj itthon kevesen vagyunk. És? Ezért hadd ne kelljen a saját életét beáldoznia, főleg hogy gyereket az ember magának (és a párjának)vállal, nem az országnak meg a társadalomnak.

2021. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Globális demográfiai EGYENSÚLYHIÁNY. Jönnek majd Afrikából, nem probléma, csak az európai emberek eltűnnek, mert inkább kutyát tartanak.

Nem kell senkinek beáldozni a saját életét, csak ez lesz a következménye.

Ahogy írtam már ez nem az egyén hibája, valószínűleg az élet természetes velejárója, hogy egy darabig fejlődik a társadalom, aztán összeomlik az egész, majd kezdődik elölről.

2021. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!