Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak-Nők előfodul hogy...

Férfiak-Nők előfodul hogy büdös a lábatok? Milyen időnként? És esetleg mitől szokott lenni? Esetleg szokta valaki szóvá tenni? Esetleg védekeztek némileg hogy ne legyen szaga?

Figyelt kérdés
Szokott vagy fordult e olyan hogy lábszagotok lenni? Mi okoza/okozta? Milyen időnként Esetleg egy családtag vagy ismerős szóvá teszi vagy tette? Olvastam itt Gyk-ban pl hogy valakinek hogy kis kora óta büdös és az anyjától örökölte és nem igazán tud védekezni ellene és ismerősei szóvá tette és elszégyelte magát. Esetleg ti hogyan enyhítettek rajta?

2022. jan. 1. 23:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%

Igen, mindig büdös, mert hemzseg rajta a gomba.


67N

2022. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ilyen gondom, ha könnyen beázós cipőben vagyok, a téli csizmámat 2-3 évente cserélem, mert egy idő után elkezdenek beázni és egyrészt kellemetlen, hogy a zoknim orra vizes, másrészt tényleg kellemetlen szaga tud lenni, mert egész nap abban vagyok.


De általában nincs ilyen gondom.


Ha neked van, láttam a Tescoban egy krémet a lábápolási krémek között, szagtalanító krém, azt érdemes kipróbálni.


De sok függ attól, hogy mi okozza, lehet helytelenül étkezel, bőrbetegséget összeszedtél, a zoknid nem megfelelő, nem jó cipőben jársz (pl nem csak egy beázós csizma okozhatja, a nyáron hordott balerina cipő is tud kellemetlen szagot kölcsönözni a lábnak).


Szerintem orvosolható, hiszen az egyik rokonomnak nagyon kellemetlen szaga volt a lábának, sőt az egész testének, mert idősen nem tisztálkodott rendesen, de amióta idősek otthonában van, elég kellemes az illata.

Egy másik rokonomnak nyáron ahogy szandálban, zokniban vagy mezítláb volt, tömény sajtszag jött a lábából, de ahogy kezelte a lábgombáját, elmúlt.

Egy barátnőm olyan zoknit hordott, hogy mindig büdös volt tőle a lába, nyáron mezitláb nem volt gondja.

2022. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ja és, hogy szóltak-e?


Egyszer láttam valakin, hogy szeretne szólni, akkor pont harisnyában voltam, azt nem tudtam levenni.


Amúgy vendégségben, ha pont egész nap beázott cipőben voltam vagy túráztam, van tartalék zokni, ahogy megérkezem, megvárom, amíg egyedül vagyok a bejáratnál, akkor mezitlábra vetkőzök és felveszem a tartalékzoknit, így nem érzik a szagot.


Tudom, hogy kellemetlen, ha valakinek a lába bűzölög a lakásban, szóval igyekszek nem okozni kellemetlenséget ezzel.

2022. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban van egy kissé gáz sztorim. Egy táborban voltunk még régebben, és ott az egyik lánynak elég büdös volt a lába, főleg miután visszaértünk a túrázásból, nyilván. Nekünk egyikőnknek se volt pofája neki szólni, ezért szánalmas módon inkább csak egyik szobából a másikba menekültünk. Na, ez elég gyötrelmes volt, mai ésszel már szólnék neki, hogy kellemetlen a lábszaga.
2022. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott, mondjuk nyáron 40 fokban ha valamiért zárt cipőben kell lennem, akkor azért érzem nap végén. Egyedül amúgy ilyen problémám egy converse dorkoval volt, mindegy milyen zoknival húztam és nem tudom mi lehetett ennek az oka, 3 alkalom után nem is hordtam többet. Olyan még nem fordult elő, hogy szólt volna valaki emiatt, bár ha éreztem és otthon voltam egyből meg is mostam.

26/N

2022. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kinek mi a büdös, ugye. Olyan, amit kifejezetten büdösnek tartok, elég ritkán szokott lenni, 2-3-4 évente 1x kb., ált. rossz minőségű zokni és műbőr cipő kombó, 10-12 óra hordás után.

De azért nyilván, 1-2 órás edzés, meg 10-12 óra talpon levés után nem rózsaillatú a lábam/zoknim/cipőm. Ha úgy érzem, használok a cipőimbe szagtalanító sprayt.

2022. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
10# Az mit jelent hogy fürdés utàn is érezhető, és hogy természetes szaga szokott utána lenni?! Hogy mindennap ilyen szaga van azt jelenti?.
2022. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!