Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is éreztek már ilyet?

Mások is éreztek már ilyet?

Figyelt kérdés

Ma végignézegettem Facebookon az ismerőseimet és most nagyon rosszul érzem magam.

Azt érzem, hogy mindenki más halad valamerre az életben, dolgozik, családja van, éli az életét boldogan, én meg nem értem még el semmit.

Nem tudom mit csináljak, nagyon elszomorodtam, eléggé elvette az életkedvem.


25F



2022. jan. 2. 02:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A FB nem mérvadó, oda az emberek a helyenként kifordított legjobb oldalukat/ nem a valóságot teszik ki, mert mindig a legjobb színben szeretnének látszódni, és olyan tökéletességet mutatni, ami nem is létezik. Tisztelet a kivételnek.

A másik pedig, hogy ne másokhoz hasonlítsd magad. Nekem is sokáig tartott megtanulni ennek a fontosságát, de azóta határozottan boldogabb vagyok, bár néha még most is beleesek ebbe a hibába.

Valamint nekem is nem egy olyan ismerősöm van, akinek a FB-je és Instagram-ja alapján hiperszuper élete van, pedig sajnos a valóságban ez korántsem igaz.

2022. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ne másokkal törődj. saját életedből próbáld kihozni a maximumot.

a lehetőségekhez képest.

2022. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván az eredményeket rakja ki az ember facebookr avagy akárhová, szal kirakja hogy gyereke van de azt már nem hogy mellé otthagyta a diploma előtt az egyetemet és félévig volt pénztáros mielőtt gyesre ment...vag ykirakja hogy kap egy szakmai elismerást, de azt nem hogy a 3. párkapcoslata hagyja ott 2 hónap után....


Nem mondom hogy minden fény mellé jut egy mégnagyobb árnyék, de alapvetően az összes élletterületen senki nem halad és mindenki a másikét irigyli mert azt a részt ami miatt meg a másik szenved nem láthatja...

2022. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most menj fel meg egyszer csukd be a szemed es kepzeld el Ahogyan Minden nap az emberek posztolnak a legunalmasabb napjukrol


Az hogy nem teszik nem azt jelenti h mindenki vidam


Csak mindenki tudja h csak a vidam kepekkel tud baratsagokat kotni ezert azokat teszi fel

2022. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!