Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha beleszerettem...

Mit tegyek ha beleszerettem egy Roma srácba?

Figyelt kérdés
Az anyukámék biztosan kiakadnának, így még nem is mertem elmondani nekik. A fiú egyébként az Osztálytársam és nagyon rendes. Az egyik legjobb tanuló az osztályban, mielőtt bárki ítélkezni akarna. Nagyon rendes, a szülei sem lopósak, zöldséges boltjuk van, a barátom nagyon sokat segít nekik. Titokban járunk 2 hónapja, de félek, mert előbb-utóbb úgyis le fogunk bukni, valamelyik ismerős úgyis meglát minket együtt. Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy megértsék, nem egy problémás srác a barátom?
2022. jan. 14. 19:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 18 évesek vagyunk, negyedikesek a középiskolában!
2022. jan. 14. 19:24
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szülei lehet nem fognak neked örülni
2022. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha engem kérdezel, ellenzem, de a te életed. Ha lángol a szerelem, hát ne akard eloltani. Előbb-utóbb úgyis kifutja magát a kapcsolat. Addig hozd ki a legtöbbet belőle. Nem ördögtől való dolog járni vele, de azért komolyabb, hosszabb ideig tartó kapcsolatba ne bonyolódj vele.
2022. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En biztos elleneznem a szulok helyeben. A ver nem valik vizze. Nem kell keveredni
2022. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4.

Hiába mondod...

Ennyi ész van...

2022. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Undorito
2022. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En mar azert is offoltam egy lanyt mert megtudtam h elottem roma baratja volt evekig..
2022. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

7. Ez a minimum...

Egyrészt igénytelen,gusztustalan...

Másrészt esélyes,hogy aids-es a csaj...

Mellesleg ha annyira értékeli magat valaki,hogy mutatkozzon egy ilyennel...

Nagyon nagy szégyen lenne vígan meg büszkén belenyalni a kutyatalba,amibe mar az öcséd is belenyalt....

Ennek alapnak kene lennie...

Tiltani kene,hogy ezek utan magyar állampolgár legyen...

Ja meg kotelezonek kellene lennie,hogy utana egy olyan pólót hordjon amire ra van irva hogy kutyákkal meg mosdatlan beteges állatokkal kratja magát,es legálisan magyar pasi,vagy magyar barátnő...

Felejtős...

Lexrrom az autocorrectet,az ékezeteket,így is érthető.

Már annak,aki fel tudja fogni.

Ki tudja,valakinek aki még normális ebben az országban még hasznos lehet.

2022. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolso! Marpedig ameddig ti magyarok nem tudtok ferfiak lenni, illetve nem tanultok meg b@szni addig ez igy lesz🤣

Ugyanis ki vagytok herelve es egy normalis no ferfit igenyel maga melle nem egy herelt kislanyt 🤣🤣

Majd ha talpra allnak a magyar ferfiak mint anno 1940-50ben akkor lehet rolatok szo addig meg pa pa !

2022. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Aha,értem.

Majd mikor a buszmegállóban könyörögsz egy szál cigiért,és buszjegyárért,és meséled hogy megcsalt a feleséged,van 2 gyereked,és haza akarsz jutni,akkor is azt fogod mondani,hogy ti jobban tudtok bxni? :DDD

Amugy te elnel,ha mi nem alltunk volna talpra?

Nagyon vered a mellkasod,aztan ket orszag fogadott be az EU-ba,a saját hazátokban nem szeretik az olyan vándorpatkányokat,mint ti.

Magyarország,és Románia.

Ide bejöhettetek kéregetni,meg oda is.

Milyen vicces,hogy amíg 1-nek 5 kilós a nyaklánca,és full arany,addig a többi 100 csöves putriba lakik.

Nagyon kemény vagy,csak az a baj,hogy mikor talpra kell allni,akkor elbujtok.

Ti még addig se bírtátok volna az oroszok ellen,mint mi.

De beszélni azt tudsz.

Hát a nőitek általában 200 tonna sminket fogyasztanak el naponta,a hajuk olyan mint egy rossz régi mocskos 80 éves felmosó,és vagy dagadtak mint a disznó,vagy olyan vékonyak,hogy valóban elég beléjük a ti 3 négyzetmilis mosdatlan szifiliszes pcsötök :D

2022. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!