Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha beleszerettem...

Mit tegyek ha beleszerettem egy Roma srácba?

Figyelt kérdés
Az anyukámék biztosan kiakadnának, így még nem is mertem elmondani nekik. A fiú egyébként az Osztálytársam és nagyon rendes. Az egyik legjobb tanuló az osztályban, mielőtt bárki ítélkezni akarna. Nagyon rendes, a szülei sem lopósak, zöldséges boltjuk van, a barátom nagyon sokat segít nekik. Titokban járunk 2 hónapja, de félek, mert előbb-utóbb úgyis le fogunk bukni, valamelyik ismerős úgyis meglát minket együtt. Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy megértsék, nem egy problémás srác a barátom?
2022. jan. 14. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hat pedig a feher csajoknak feher parjuk van altalaba szal nemtom minek orulsz 😀 Attol meg h nem kiabalnak az utcan meg kotozkednek meg van fasz. A normalis csaj am se arra bukik
2022. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
No vagyok te kreten. Megcsalni meg inkabb titeket szoktak mert nem tudtok tiszteletet kovetelni az asszonyaitoktol,mondjuk nem is erdemlitek meg😀
2022. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megcsalás,mert nem tud valaki tiszteletet követelni az asszonyától.

Aha.

8 általános megvan,12 gyerekes anyuka?Nálatok senki nem csal meg senkit gondolom,csak a lány addig szűz,míg az apja és a fiú testvére börtönbe van,vagy gyorsabban fut mint az öccse...

2022. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Erettsegim is van es 1 gyerekes anyuka vagyok:) ismerek eleg magyart es eleg ciganyt hogy tudjam kik adnak tobb tiszteletet a ferjuknek dragam. De majd egyszer rajossz te is. Nem en foglak es nem is akarlak meggyozni.. szep napot kivanok :)
2022. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha ez így lenne,nem írnál akkora marhaságokat,mint előbb.

Szép napot,jósnő!

2022. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!